WhatsApp, Kaybolan Mesajlar Özelliğine Güncelleme Getirdi

0
1045
whatsapp kaybolan mesajlar guncelleme

WhatsApp, kaybolan mesajlar adlı özelliğine iki yeni seçenek ekliyor. Yeni güncellemeyle birlikte kullanıcılar, WhatsApp sohbetlerinde mesajların ne zaman kaybolacağını belirleyebilecek.

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp, yeni güncellemelerle birlikte uygulamaya yeni özellikler eklemeye devam ediyor. Geçtiğimiz yıl duyurulan “kaybolan mesajlar” özelliğine yeni seçenekler eklendi.

Süreli mesajlar olarak da adlandırılan özellik, kullanıcıların gönderdikten 7 gün sonra otomatik olarak silinen mesajlar göndermelerini sağlıyordu. Kaybolan mesajlar özelliği için sadece “7 gün” seçeneği bulunuyordu. Yeni güncellemeyle birlikte WhatsApp kullanıcıları artık bu süreyi kendileri özelleştirebilecek.

whatsapp kaybolan mesajlar

Yeni özelliğe erişebilen kullanıcıların karşısına “24 saat / 7 gün / 90 gün” seçenekleri çıkıyor. Mesajlar, belirlenen süre sonrasında otomatik olarak siliniyor.

WhatsApp’ın “kaybolan mesajlar” özelliği, bireysel sohbetlerin yanında grup sohbetlerinde de kullanılabiliyor. Ancak grup sohbetlerinde bu özelliği sadece yöneticilerin kullanabileceğini de belirtelim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz