WhatsApp Grup Sohbetlerinde Yeni Özellik!

0
985
whatsapp grup sohbetleri ozellik

WhatsApp, grup sohbetleri için yeni özelliğini duyurdu. Kullanıcılar yeni özellik sayesinde WhatsApp devam eden grup aramalarına grup sohbetinden kolaylıkla katılabilecekler.

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp, grup sohbetlerine yeni bir özelliği entegre etti. Özellik, grup aramalarına katılmayı kolaylaştırıyor. Şu ana kadar kullanıcılar çağrıyı anında cevaplayarak grup çağrısına katılabiliyorlardı. Yeni WhatsApp özelliği ise kullanıcıların istediği zaman aramaya katılmalarını mümkün kılıyor.

Kullanıcılar, devam eden bir grup çağrısına sonradan katılabilecekler. Grup sohbetinde devam eden bir arama olduğu zaman sağ üstte “katıl” seçeneği görünecek. Grup üyeleri bu seçenek üzerinden devam eden çağrıya katılabilecek.

WhatsApp bununla birlikte bir diğer duyurusunu da yaptı. Çağrı bildiriminde artık katılımcıların adları yerine grubun adı görüntülenecek. Devam eden arama, sohbet listesinde gösterilecek. Kullanıcılar uygulamayı açtıklarında hangi grupların canlı arama yaptığını görebilecekler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz