WeSnap İle Mesafeleri Aşın

0
1763

iPhone ve iPad cihazlar için yepyeni bir fotoğraf düzenleme uygulaması App Store üzerinde yerini aldı. WeSnap diğer fotoğraf düzenleme uygulamalarından farklı olarak fotoğraflara bambaşka bir hava katmak için mobil uygulama mağazalarında sizler bekliyor. Peki, WeSnap nedir, diğer uygulamalardan farkı ne diyecek olursanız yazıyı okumaya devam edin.

WeSnap uygulamasının tanıtımında “Mesafeleri Aşan Uygulama” tabirini kullansak çokta yanlış bir şey söylemiş olmayız. Çünkü bu uygulama ile birbirinden uzakta olan kullanıcılar tek bir karede üstelik birbirini tamamlayarak birleşiyor. Türk bir girişimci olan Gökhan Çeliker tarafından geliştirilen uygulama mesafelere meydan okuyarak insanları tek kare fotoğrafta bir bütün yapıyor.

WeSnap uygulamasına giriş yaparken Facebook ya da Twitter hesabınızı kullanabilirsiniz. Uygulamaya erişim sağladıktan sonra oldukça sade bir arayüz sizi bekliyor olacak. Ortaklaşa üretim uygulaması olarak karşımıza çıkan bu uygulama kullanıcılarına sunduğu vaatleri global alanda yerine getiriyor.

WeSnap uygulaması galerinizde bulunan ya da yeni çektiğiniz bir fotoğrafı diğer kullanıcıların fotoğrafları ile birleştirerek paylaşmanıza olanak sağlıyor. Bunun yanı sıra daha önceden paylaşılan bir fotoğrafın diğer yarısı olmanıza imkan veren uygulama bu özellikleri ile pek çok sosyal medya platformundan ayrılıyor.

Sosyal medya uygulamalarına yeni bir soluk getiren WeSnap fotoğrafları tamamlama ya da paylaşma esnasında kullanıcılara farklı filtre seçenekleri sunuyor. Bu filtrelerden istediğinizi kullanarak fotoğraflarınıza farklı bir hava katabilir, onları yeni baştan yaratabilirsiniz.

WeSnap uygulamasının Android cihazlar için yalnızca Beta sürümünün yayınlandığı gelen haberler arasında yer alıyor. İlerleyen zamanlarda uygulamanın tam sürümü Android için kullanıma açılacak mı merak konusu.

Yurt dışında Internet girişimlerinin incelendiği Product Hunt’da ilk sırada yer alan WeSnap uygulaması başarılı bir girişim olacak gibi görünüyor. Hem dünya da hem de Türk kullanıcılar arasında bir hayli ilgi gören bu uygulamanın ilerleyen zamanlarda kullanıcı sayısının artırması ve her geçen gün büyüyerek adını duyurması bekleniyor.

WeSnap uygulaması ile oluşturduğunuz fotoğrafları diğer sosyal medya hesaplarınızda saniyeler içinde paylaşabilirsiniz. Facebook, Twitter, Instagram gibi popüler uygulamalarda paylaşım yapılmasına izin veren uygulama aynı zamanda sevdiklerinize mesaj yolu ile fotoğraf göndermenize de imkan sunuyor. Aynı şekilde yaptığınız fotoğrafları WhatsApp üzerinden sevdikleriniz ile paylaşabiliyorsunuz.

WeSnap uygulamasını bende kullanmak istiyorum diyorsanız iOS işletim sistemine sahip bir cihazınızın olması gerektiğini unutmamalısınız. Sonrasında App Store mağazasını ziyaret ederek WeSnap uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

‎WeSnap
‎WeSnap
Developer: Akkad
Price: Free
  • ‎WeSnap Screenshot
  • ‎WeSnap Screenshot
  • ‎WeSnap Screenshot
  • ‎WeSnap Screenshot
  • ‎WeSnap Screenshot
  • ‎WeSnap Screenshot
  • ‎WeSnap Screenshot
  • ‎WeSnap Screenshot
  • ‎WeSnap Screenshot
  • ‎WeSnap Screenshot

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here