WeNote: Renkli Not, Yapılacak, Hatırlatıcı, Takvim

0
1037
wenote hatirlatici uygulama inceleme

Gün içinde yapacaklarımızı ya da önemli durumları bazen unutabiliyoruz. Akıllı telefonlarımız ise bize hatırlatma konusunda yardımcı oluyor. Geliştirilen birçok mobil uygulama ile planlarınızı kolaylıkla takip edebilirsiniz. WeNote uygulaması da bu hizmeti sunan mobil uygulamalardan biri. Programınızı düzenli şekilde oluşturabileceğiniz ve takip edebileceğiniz WeNote: Renkli Not, Yapılacak, Hatırlatıcı, Takvim uygulaması, işinizi kolaylaştıracaktır. Hadi uygulamanın detaylarına bakalım.

WeNote oldukça işlevli ve kullanımı basit bir mobil uygulama. Uygulamada hızlıca renkli notlar, yapılacaklar listeleri, hatırlatıcılar ve takvim oluşturabilirsiniz. Giriş yapmanız gerekmeden ve internetsiz de kullanabileceğiniz bu uygulama, kişisel asistanınız görevinde olacaktır.

Kullanımı Kolay Bir Hatırlatıcı: WeNote

Takvimde not alarak hatırlatıcıyı kolayca ayarlayabilirsiniz. WeNote, bir tarihte kaydedilen notu size bildirimlerle hatırlatır. Böylece önemli bir şeyi asla kaçırmazsınız. Notları, e-postaları, telefon numaralarını, mesajları, yemek tariflerini, alışveriş listelerini, yapılacaklar listelerini kolaylıkla kaydedebilirsiniz.

wenote hatirlatici uygulama

Önemli tarihleri not edin ve hatırlatıcıyı ayarlayın. Notlara sınırsız sayıda fotoğraf ekleme imkanınız olduğunu belirtelim. Notlarınızı kolaylıkla organize edebilmeniz için renk seçenekleri de mevcut. WeNote: Renkli Not, Yapılacak, Hatırlatıcı, Takvim uygulamasında kayıtlarınızı istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.

Uygulama, gizlilik odaklı olmasıyla da notlarınızı güvenle kaydetmenizi sağlıyor. Kayıtlarınızdan sonra PIN, desen, şifre veya parmak izi ile notları ve yapılacaklar listelerini kilitleyebilirsiniz. WeNote uygulamasında el yazısı ya da çizimlerle de not alabilirsiniz. Ayrıca notlara ses kaydı da ekleyebiliyorsunuz.

hatirlatici uygulamasi wenote

WeNote, ücretsiz bir uygulama. Ancak uygulamada bazı özelliklerin ücretli olduğunu da söyleyelim. Uygulamada her ücretli özellik için 7 gün ücretsiz deneme hakkı veriliyor. Deneme hakkınız bittikten sonra da reklam videosu izleyerek bu süreyi uzatabiliyorsunuz.

Uygulamanın Özellikleri:

  • Renkli notlar ve yapılacaklar listeleri oluşturma
  • Etiket ve renk kullanarak düzenleme
  • Hızlı şekilde etiketler arasında geçiş yapılmasına izin veren sekmeler olarak tasarlanmış etiketler
  • Notlara fotoğraf ekleme
  • Çizim ve el yazısı ekleyebilme
  • PIN, desen, şifre veya parmak izi ile notları kilitleme
  • Gelişmiş hatırlatıcı özelliği ile günlük, haftalık, aylık, yıllık şekilde tekrarlanabilir hatırlatıcı
  • Yedekleme ve geri yükleme

Kolay ve hızlı şekilde notlarınızı alabileceğiniz, listeler oluşturabileceğiniz WeNote: Renkli Not, Yapılacak, Hatırlatıcı, Takvim uygulamasını siz de deneyebilirsiniz. Uygulama sadece Google Play Store’da mevcut. WeNote’u Google Play Store’dan ücretsiz olarak akıllı telefonunuza yükleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz