WAMR – Silinmiş mesajları kurtarma & Durum indir

1
37479
whatsapp silinen mesajlar

WhatsApp hepimizin severek kullandığı ücretsiz mesajlaşma uygulamaları arasında yer alıyor. Birçok ortam dosyası (ses kaydı, müzik, video, fotoğraf vb.) paylaşmama izin veren bu uygulamayı yakından tanımaya ne dersiniz? Bildiğiniz üzere WhatsApp’ın yakın zamanda dev bir güncellemesi oldu. Bu güncellemenin ardından kullanıcılar mesajlarını silme imkanına kavuştu. Eğer WhatsApp uygulamasını aktif bir şekilde kullanıyorsanız siz de denk gelmişsinizdir. “Bu mesaj silindi” uyarısı aldıysanız kullanıcının mesajını sildiğini anlayabilirsiniz. Peki silinen mesajları görmenin bir yolu var mı dersiniz? Hadi o zaman WAMR – Silinmiş mesajları kurtarma & Durum indir uygulaması ile tanışalım!

İnternette birçok yöntem bulunuyor. Silinen mesajları geri getirmek için elbette Android ve İOS işletim sistemli cihazlarda farklı uygulamalar denenebilir. Fakat bu konuyu araştırdığınızda karşınıza çıkacak ilk yöntem WhatsApp sohbet yedeği yöntemidir. Öncelikle bu yöntemin doğru olmadığını açıklayalım. WhatsApp uygulaması belirli günler ve saatler aralığında yedekleme yapıyor. Uygulamayı tamamen silip sohbetleri yedekten geri getirdiğinizde durum hala aynı kalıyor. Çünkü yedekleme işlemi silinen mesajları geri getirmeyebiliyor.

Uygulamayı ilk defa indirdiğinizde karşınıza bir uyarı çıkıyor. Uygulamayı kullanmaya devam etmek istiyorsanız kabul ederek devam edebilirsiniz. Ardından WAMR – Silinmiş mesajları kurtarma & Durum indir uygulaması size “hangi uygulamalar izlensin” sorusunu soruyor. Bu sorunun amacı hangi uygulamalarda silinen mesajları geri getirelim demektir. İnstagram ve WhatsApp’ı seçebilirsiniz. Eğer instagramda da silinen mesajları merak ediyorsanız onu da seçmelisiniz. Bu da uygulamanın ufak bir artısı. 🙂

Çok önemli bir hatırlatma yapalım. Eğer whatsappta bir kişiyi sustursuysanız yani sessize aldıysanız ve o kişi mesajını sildiyse; bu mesajların bildirimi telefona gelmediği için silinen mesajı göremeyeceksiniz. Uygulama algoritması yalnızca telefonunuza gelen bildirimler üzerine kurulu. Ardından aşamalara devam edebilirsiniz. WAMR – Silinmiş mesajları kurtarma & Durum indir uygulaması zaten kendiliğinden sizleri yönlendirecektir.

Eğer aşamaları takip ettiyseniz silinen fotoğraflar, mesajlar ve diğer dosyaları uygulama gösteriyor. Hatta bununla da kalmayıp kişilerinizin durumlarını da gösteriyor. Bir arkadaşınızın Instagram’daki durumunu indirmek isterseniz bu uygulama üzerinden yapabilirsiniz. Uygulamanın en güzel yanı ise tamamen ücretsiz olması. Sizler de bu uygulamaya bir şans vermelisiniz.

WAMR: Undelete messages!
WAMR: Undelete messages!
Developer: drilens
Price: Free
  • WAMR: Undelete messages! Screenshot
  • WAMR: Undelete messages! Screenshot
  • WAMR: Undelete messages! Screenshot

1 YORUM

  1. Programı yükledim fakat bi süre sonra açılmadı açar açmaz kapanıyordu kaldırıp geri yükledim ama bu seferde kurtarılan bütün herşey gitti
    yeniden yükledim ama bilgiler gelmedi bu bilgileri tekrar wamr sistemine aktarabilme imkanınız var mı?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz