Vieka – Video Düzenleyici

0
2240
vieka video duzenleyici uygulama inceleme

Mobil uygulamalar sayesinde akıllı telefonlarımızda istediğimiz gibi video düzenlemeleri yapabiliyoruz. Uygulama mağazalarında en çok indirilenlerden biri de video düzenleme uygulamaları oluyor. Biz de sizler için bu konuda oldukça başarılı olan ve kullanıcılardan olumlu yorumlar alan bir uygulamadan bahsetmek istedik. Hadi Vieka: Müzik Edit Programları & Video Düzenleyici uygulaması ile tanışalım!

Vieka: Müzik Edit Programları & Video Düzenleyici içerisinde birçok filtre ve şablon bulunduran harika bir video düzenleyici olarak çalışıyor. Video düzenleme şablonlarıyla, fotoğraflarınızı veya videolarınızı kullanarak videolarınızı düzenleyebilir; harika arka plan müziği ve geçiş efektleri, metin ve filtreler ekleyebilirsiniz. Dakikalar içinde kolaylıkla harika videolar oluşturun!

Video düzenlemeye yeni başlayanlar için de Vieka en iyi seçeneklerden biri olacaktır. Kullanımı kolay olan uygulama, birkaç adımda profesyonelce videolar oluşturmanıza yardımcı olur. Birbirinden güzel geçişler, efektler ve müzik ritimleri içeren filtreler de dahil olmak üzere şık video şablonları sizi bekliyor! Sadece fotoğraflarınızı yükleyin, Vieka sizin için mükemmel videolar oluştursun.

  • Şablon galerisinden beğendiğiniz video şablonlarını seçin;
  • Birkaç harika fotoğrafınızı veya videonuzu yükleyin;
  • Vieka video düzenleyici, otomatik olarak fon müziği ile harika videolar oluşturacak!
  • Videonuzu indirin ve sosyal medyanızda arkadaşlarınızla paylaşın!
  • Video düzenleme kolay ve eğlenceli hale geliyor!

Video Filtreleri ve Geçiş Efektleri

  • Harika bir vlog videosu oluşturmak için şık geçiş efektleri ekleyerek videolarınızı birleştirin;
  • BGM ve geçiş efektleriyle fotoğraf slayt gösterisi oluşturmak için fotoğraflarınızı yükleyin;
  • Vieka video düzenleyici, arıza, ışık, dilim, çift pozlama, 9 kare bulmaca, çizgi film efektleri vb. gibi çeşitli geçiş efektleri sağlar;
  • Video şablonlarına otomatik olarak benzersiz filtreler ve renkli arka plan ekleyin.

Vieka: Müzik Edit Programları & Video Düzenleyici’de fotoğraf ve video yüklemeyi seçebilir ve arka plan müziği ile kolaylıkla videolar oluşturabilirsiniz. Çok sayıda şık geçiş efektiyle fotoğraflarınızı ve video kliplerinizi harika vlog videolarına dönüştürebilirsiniz.  Ayrıca videonuzu yansıtan en iyi metinlerle videolarınızı daha özel ve ilgi çekici hale dönüştürmeniz de mümkün.

Siz de video düzenlemek için Vieka uygulamasından ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Vieka mobil uygulaması hakkında daha fazla bilgi almak ya da uygulamayı yüklemek için Google Play Store ve App Store’u ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz