Video.Guru – YouTube için video düzenleyici

0
2201
video guru video duzenleyici uygulama inceleme

YouTube kanalınız için harika videolar hazırlamak ister misiniz? Sosyal medya kullanıcılarının vazgeçilmez platformlarından biri olan YouTube, zengin içerikleriyle hepimizin gözdesi diyebiliriz. Platform aynı zamanda birçok kişiye de kazanç kapısı oluyor.  Siz de platformun bu yönünden faydalanmak ve YouTube içeriklerinizle öne çıkmak isterseniz ilk olarak videoları en iyi şekilde düzenlemeniz gerekiyor. Fark etmişsinizdir ki bu konuda sayısız düzenleme uygulaması bulunuyor. Eğer hangisini kullanacağınıza karar veremiyorsanız sizlere bir öneride bulunmak istiyoruz. Video.Guru uygulaması, mobil cihazınızda kolaylıkla kullanabileceğiniz bir video düzenleyici. Hadi o zaman sizleri bu başarılı mobil uygulama ile tanıştıralım!

Video.Guru ile YouTube için hazırladığınız içeriklerinizi kolayca düzenleyebilir, kanalınızın abone sayısını artırabilirsiniz. Uygulama, birçok düzenleme aracı sunuyor. Video kesme, birleştirme, videoya müzik ekleme, metin ekleme, video hızlandırma, video yavaşlatma gibi genel özellikleri kolaylıkla kullanabilmenizi sağlıyor. Ayrıca videolarınızı daha dikkat çekici hale getirecek birçok çeşitte filtrelerden de yararlanabilirsiniz. Üstelik tüm bunları kullanmak için profesyonel olmanıza gerek yok. Video.Guru, basit arayüzü sayesinde kolay bir kullanım sunuyor.

Video.Guru İle Video Düzenlemek Çok Kolay!

Tüm sosyal medya hesaplarınız için kullanabileceğiniz Video.Guru, akıllı telefonunuzda hızlıca düzenleme yapabileceğiniz bir mobil uygulama. En çok kullanıldığı platform ise dediğimiz gibi YouTube. Siz de YouTube kanalınız için yaratıcı içerikleri bu uygulama ile hazırlayabilirsiniz. Video. Guru’da uygulama içi satın alma bulunuyor. Ancak uygulamanın birçok özelliğinden ücretsiz olarak faydalanabileceğinizi söyleyelim.

video guru uygulama gorsel

Uygulamada düzenlemek istediğiniz videoyu seçin. Videonuzu ekledikten sonra dilediğiniz şekilde kesip birleştirebilir, videonuza en iyi geçiş efektlerini verebilirsiniz. Uygulamanın en iyi tarafı tüm düzenlemelerden sonra videonun kalitesini düşürmemesi. Videoyu HD kalitesinde dışa aktarabiliyorsunuz.

video guru uygulamasi

Videonuzu nerede ve nasıl paylaşacağını sizin seçiminiz. Videoyu hangi sosyal medya platformunda paylaşmak istiyorsanız ona uygun boyutlandırma yapabilirsiniz. Ayrıca düzenleme işleminiz bittikten sonra videolara filigran eklenmediğini de belirtelim.

Videoya Müzik Ekleme

Zengin müzik kütüphanesi ile Video.Guru, içeriği en iyi yansıtacak müzikleri bulmanızı ve videoya eklemenizi sağlar. Kolay zaman çizelgesi özellikleri ile ses ve videoyu senkronize eder.

video guru uygulama gorseli

Video Sıkıştırıcı ve Dönüştürücü

Videonuzu sıkıştırmak ve dönüştürmek için çözünürlüğü seçin. Video Guru, özel kalitede bir video yaratıcısı. Dönüştürülmüş videonuzun kalitesini 4K çözünürlüğe kadar destekliyor.

Videoyu Kaydet ve Paylaş

Düzenlediğiniz videoyu HD kalitesinde dışa aktarın. Özelleştirilmiş video çıkış çözünürlüğünden yararlanın. Videonuzu YouTube, Instagram, Facebook gibi popüler sosyal medya platformlarında hızlıca paylaşabilirsiniz.

Siz de yaratıcı videolar oluşturmak ve sosyal medyada görünür olmak istiyorsanız Video.Guru – YouTube için video düzenleyici uygulamasını deneyebilirsiniz. Uygulamayı Google Play Store’dan ücretsiz olarak mobil cihazınıza yükleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz