Video Editörünüz: Filmigo

0
3580
filmigo video editoru uygulama inceleme

Akıllı telefonlarımız ile artık birçok işimizi kolaylıkla ve hızlıca yapabiliyoruz. Bu anlamda pek çok mobil uygulama, telefonlarımızı profesyonel şekilde kullanmamızı sağlıyor. Özellikle fotoğraf ve video düzenleme uygulamaları, mobil kullanıcıların en çok yararlandığı uygulamalar arasında yer alıyor. Sosyal medyadaki aktifliğimizi düşünecek olursak bu uygulamalar, telefonlarımızın vazgeçilmezi diyebiliriz. Yazımızda tanıtacağımız uygulama da videolarınızla harika işler çıkarmanızı sağlayan uygulamalardan biri. Hadi Filmigo ile tanışalım!

Filmigo – Video Editörü uygulaması, Android ve iOS cihazlarınızda basit adımlarla profesyonel videolar oluşturmanızı sağlayan bir mobil uygulama. Filmigo; kırpma, birleştirme, filtre ekleme, ses ekleme gibi temel video düzenlemelerinin yanında çok daha fazlasını sunuyor. Videolarınıza metin, altyazı ekleyebilir; geçişler verebilirsiniz.

Video düzenlemelerinde kolay bir kullanım sunan Filmigo, birkaç dakika içerisinde en iyi çalışmaları yapmanızı sağlayacaktır. Basit arayüze sahip uygulamada düzenlemeleriniz için birçok seçenek mevcut. Uygulamanın ana sayfasında düzenleme kısmına girdiğinizde cihazınızda kayıtlı olan fotoğraf veya videoları seçin ve düzenleme adımına geçin.

Fotoğraflarınızdan videolar oluşturabilir; videoları istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Filmigo tüm bunları yaparken görüntü oranını, hızı, ses yüksekliğini değiştirmenize imkan veriyor. Ayrıca videolarınıza arka plan, GIF, altyazı ekleyebilir; videolar arasında geçişler oluşturabilirsiniz.

filmigo video editoru

Videolarınızı dikkat çekici hale getirmek için müzik ekleyin. Uygulamanın zengin bir müzik kütüphanesi bulunuyor. Buradan istediğiniz müziği seçerek videonuza ekleyebilirsiniz. Müziğin sesinin hangi noktalarda artıp azalacağını ayarlayın ve etkileyici bir video hazırlayın.

Filmigo – Video Editörü ile herhangi bir videoyu sanat eserine dönüştürecek harika efektlerden yararlanın. Birbirinden güzel efektler, videolarınıza derinlik katacaktır. Uygulamanın bir diğer güzel özelliği de video üzerine çizim yapmanızı sağlaması. Çizimlerinizle videonuzu daha yaratıcı ve kişisel hale dönüştürmeniz mümkün. Filmigo ile videolarda imzanız olsun!

Uygulama, çalışmalarınızı kalite kaybı olmadan dışa aktarıyor. Düzenlemeniz bittikten sonra videoyu kolaylıkla cihazınıza kaydedin. Ayrıca uygulamada tamamladığınız her çalışmayı farklı sosyal medya platformlarında direkt paylaşabiliyorsunuz. Birbirinden farklı düzenleme araçları sunan Filmigo ile videonuzu hazırlayın ve anında takipçilerinizle paylaşın!

Filmigo – Video Editörü uygulamasını sizin de denemenizi tavsiye ederiz. Uygulamayı App Store veya Google Play Store’dan ücretsiz olarak cihazınıza yükleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz