Video Düzenleme İçin Kullanabileceğiniz En İyi 5 Mobil Uygulama

0
1797
en iyi 5 video duzenleme uygulamasi

Videolarınızı daha ilgi çekici ve sanatsal hale getirebileceğiniz birçok video düzenleyici uygulama bulunuyor. Bu uygulamalar sayesinde en iyi düzenlemeleri dakikalar içerisinde akıllı telefonumuz üzerinden yapabiliyoruz. Eğer siz de videolarınızı profesyonel şekilde ve hızlıca düzenleyeceğiniz uygulamaları arıyorsanız, sizler için hazırladığımız listeye göz atabilirsiniz.

İşte videolarınızı düzenlemek için kullanabileceğiniz ücretsiz 5 mobil uygulama!

Magic Video Maker

magic video maker video en iyi 5 video duzenleme

Uygulama; kırpma, hızlandırma, döndürme gibi temel araçların yanında birbirinden farklı efektleri ile videolarınızı sanatsal bir hale dönüştürüyor. Magic Video Maker’da videonuza sinema tarzı video filtreleri ve özel efektler ekleyebilirsiniz. Birbirinden güzel video geçişleri ile videonuzda farklı ve ilgi çekici bir görünüm elde etmeniz mümkün. Uygulamanın kütüphanesinde birçok ücretsiz müzik de yer alıyor. Videonuza ücretsiz müzikleri, Vlog müziklerini ekleyebilir ya da kendi ses dosyalarınızı kullanabilirsiniz. Uygulamayı Google Play Store’dan indirebilirsiniz.

CapCut – Video Editor

capcut video duzenleme

Listenin ikinci sırasında en çok kullanılan uygulamalardan biri olan CapCut yer alıyor. CapCut, gelişmiş filtreler ve güçlü araçlarıyla videolarınızı bambaşka bir hale dönüştürüyor. Videolarınız için kesme, ters çevirme, değiştirme, güzellik efekti verme, arka plana müzik ekleme, yazı ekleme, etiket ekleme ve sihirli efektler verme gibi işlemler yapabilirsiniz. CapCut, videolarınıza ses eklemeniz için zengin bir müzik kütüphanesi de sunuyor. Uygulamayı Google Play Store ve App Store’dan indirebilirsiniz.

Motion Ninja Video Editor

motion ninja video duzenleyici

Motion Ninja; animasyonlar, fx 3D efektleri gibi birçok özelliğe sahip. Hafif hareket bulanıklığı, sarsıntı ve daha fazlası dahil olmak üzere 100’den fazla önceden ayarlanmış video efektinden yararlanabilirsiniz. Doğrusal, radyal, yıldız vb. dahil olmak üzere çeşitli video kırpma maskeleri bulunuyor. Ayrıca geçiş yumuşatma özelliği de mevcut. Sinematik hızlandırılmış efektler sunmak için video hızı kontrolünü kolaylıkla sağlayabileceğiniz bir uygulama. Uygulamayı Google Play Store ve App Store’dan indirebilirsiniz.

InShot- Video Düzenleyici

en iyi 5 video uygulamasi inshot

InShot uygulaması da Anroid ve iOS kullanıcılarının en çok tercih ettiği mobil uygulamalardan biri. Özellikle kolay kullanımı sayesinde video düzenleme işini daha pratik hale getiriyor. InShot ile videolarınıza arka plan ve müzik ekleyebilir, video boyutunu değiştirebilir, videolar için sanatsal efektler kullanabilirsiniz. Uygulamayı Google Play Store ve App Store’dan indirebilirsiniz.

Filmigo

filmigo video editoru

Filmigo; kırpma, birleştirme, filtre ekleme, ses ekleme gibi temel video düzenlemelerinin yanında çok daha fazlasını sunuyor. Videolarınıza metin, altyazı ekleyebilir; geçişler verebilirsiniz. Android ve iOS cihazlarınızda kullanabileceğiniz bu uygulama; görüntü oranını, hızı, ses yüksekliğini değiştirmenize de imkan veriyor. Uygulamayı Google Play Store ve App Store’dan cihazınıza yükleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz