Vakıf Bank Mobil Bankacılık Cepte

0
7416

Vakıf Bank mobil bankacılık uygulaması, hızlı ve kolay bankacılıkla artık cebinizde. Bankacılık işlemlerinizi yalnızca tek bir şifre ile güvenli ve kolay bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz. Vakıf Bank mobil bankacılık uygulaması sayesinde hesap bakiyenizi, ekstrenizi ve bilgilerinizi görüntüleyebilir, para transferi yapabilir, yatırım işlemlerinizi tamamlayabilir, kredi kart işlemlerinizi ve ödemelerinizi de kolay ve hızlıca yapabilirsiniz.

Vakıf bank mobil bankacılık uygulaması ile beraber, yeni güvenlik ürünlerinden bir tanesi olan Cep İmza özelliğine de sahip olacaksınız. Cep imza özelliği, sizlere işlem güvenliğini sunarak Vakıf Bank İnternet ve Mobil Bankacılık kanallarını çok daha güvenli ve kolay bir şekilde kullanmanızı sağlayabilen bir güvenlik uygulamasıdır. İnternet bankacılığı üstünden yaptığınız işlemler için Cep İmza detaylı onay ekranını kullanarak, güvenli bankacılığın rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Söz konusu olan uygulamayı indirdikten sonra aktivasyon adımlarını takip ederek, size özel belirleyeceğiniz uygulama şifresini oluşturarak, kolay bankacılığın keyfini yaşamaya başlayın. Cep imza ve mobil uygulama, şimdilik yalnızca bireysel müşterilerin kullanabileceği özellikler içerisinde yer almaktadır. Uygulamayı, çok daha verimli kullanabilmeniz için, sizden bazı izinler istenmektedir. Söz konusu olan bu izinler;

  • Telefon izinleri,
  • Konum izinleri,
  • Google servislerine erişim izinleri,
  • Ağ bağlantıları ve WiFi bağlantı izinleri,
  • SMS okuma izni,
  • Medya / Fotoğraf içerik izni,
  • Kimlik izni,

olarak belirlenmiştir. Telefon izninde, Vakıf Bank çağrı merkezini uygulama üzerinden arayabilmeniz için izin isteği yer alıyor. Vakıf Bank sizin isteğiniz ve izniniz olmadan kimseyi arayamaz. Konum izinlerinde, en yakın Vakıf Bank ekranında en yakın şubeniz ve ATM’lerinize erişim için izin istenmektedir. En yakın ATM ve şubeler için Google Maps kullanabilmek adına sizden Google servislerine erişim izinleri istenmektedir. İnternete bağlanarak uygulamayı rahat kullanabilmeniz adına istenen izin ise, Ağ bağlantıları ve WiFi bağlantı izinleri olmaktadır. Yalnızca Vakıfbank’tan gönderilen SMS şifrelerinizin, siz bir işlem yapmadan, sizin yerinize otomatik olarak girilerek doğrulama yapılması için istenen izin, SMS okuma iznidir. Cihazdaki uygulama performansını arttırmak adına uygulama içerisindeki görsellerin telefon üzerinde saklanması için gerekli olan izin, Medya / Fotoğraf içerik iznidir. Cep imza bildirimlerini iletmek ve Google servislerine erişmek adına sizden istenen izin ise kimlik izni olmaktadır. Sizler de Android ya da iOS kullanıcıları olarak bu uygulamayı ücretsiz bir şekilde cihazınıza indirip, kolay bankacılık fırsatlarından faydalanabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz