Uzay Temalı Bir Uygulama ile Güne Başlamak İçin Rocket Alarm

0
2513

Günlük hayatta telefonu sıklıkla kullandığımız alanlardan bir tanesi de alarm uygulamalarıdır. Gün içerisinde uyanmak için ya da herhangi bir durumu hatırlamak için kendimize alarmlar kurarız. Telefonların kendi alarmların olduğu gibi mobil uygulama mağazalarından indirebileceğimiz alarm uygulamaları da bulunmaktadır.

Son zamanların en dikkat çeken alarm uygulamalarından bir tanesi de Rocket Alarm mobil uygulamasıdır. Rocket Alarm, uzay temalı bir alarm uygulamasıdır. Bu uygulamayı diğer alarm uygulamalarından ayıran birkaç özelliği bulunuyor. Yazının devamında bu özelliklerden bahsedeceğiz.

İlk olarak Rocket Alarm, ücretsiz bir mobil uygulamadır. Bu uygulamayı App Store mağazasını ziyaret ederek indirebilirsiniz. Yaklaşık 55 MB boyutunda olan bu uygulamayı indirdikten sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra açın ve ekranın sol üst köşesinde bulunan + simgesine tıklayın. Set Alarm For Me seçeneğini kullanarak kendiniz için kuracağınız alarmı seçin. Alarm seçerken Select Mission seçeneğini kullanarak alarm için bir görev atayabilirsiniz. Bunun ardından zamanı ve günleri ayarlayın. Zaman ve gün ayarlarının ardından alarm melodisi ve ses yüksekliği gibi ayarları yapabilirsiniz. Ardından complete butonuna tıklayarak alarmı kurabilirsiniz.

Rocket Alarm uygulamasını diğer alarm uygulamalarından ayıran en önemli özelliklerin başında arkadaşlarınız için alarm kurma özelliğine sahip olmasıdır. Yani kendi telefonunuzu kullanarak başka biri için alarm kurabiliyorsunuz. Bu özelliği kullanabilmek için ilk olarak ekranın sol üst köşesinde bulunan + simgesine tıklayın ve For Her + Him seçeneğine basın. Kendinize alarm kurarken yaptığınız zaman, gün ve melodi ayarlarını yaptıktan sonra alarmı kurun. Ardından Next butonuna tıklayın ve alarmı göndermek istediğiniz arkadaşınızı seçerek Send butonuna basarak gönderebilirsiniz.

Rocket Alarm ile çalıştırdığınız alarmı kullanmak için telefonu sallayabilir, birbirinden güzel matematik sorularını çözebilir, gülümseyerek alarmı kapatabilir ya da üfleme görevlerinden herhangi birini tamamlayarak alarmı kapatabilirsiniz.

Rocket Alarm ücretsiz bir mobil uygulamadır. Uygulamayı indirmek için App Store mağazasını ziyaret edebilirsiniz. Uygulama hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için profili ziyaret edebilir, diğer kullanıcıların yorumlarını okuyabilirsiniz. Ayrıca siz de uygulama hakkında deneyimlerinizi diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

‎Rocket Alarm
‎Rocket Alarm
Developer: Timeline Inc.
Price: Free+
  • ‎Rocket Alarm Screenshot
  • ‎Rocket Alarm Screenshot
  • ‎Rocket Alarm Screenshot
  • ‎Rocket Alarm Screenshot
  • ‎Rocket Alarm Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz