Uzay Oyunu Meteor Diver

0
1826
meteor diver

Meteor Diver oyunuyla maceralı bir yolculuğa çıkmaya hazır mısınız? Bu oyunla birlikte kendinizi uzayın büyüleyici dünyasında bulabilirsiniz. Son derece heyecan verici bir oyun olan Meteor Diver oyunuyla tanışalım.

Oynamaya başlamak için tek yapmanız gereken Play Store üzerinden Meteor Diver oyununu indirmek. Ardından herhangi bir üyelik işlemi gerçekleştirmenize gerek yok. Karşınıza gelen pencerede Start butonuna basarak oynamaya başlayabilirsiniz. Peki Meteor Diver oyunuyla sizleri neler bekliyor? Hadi o zaman hep birlikte bakalım.

Öncelikle Meteor Diver oyunu başta son derece kolay gibi görünebilir. Ancak oynamaya başladığınızda aslında hiç de kolay olmadığını fark edeceksiniz. Anasayfada yer alan Global Score nedir? Bu oyunda en yüksek skoru yapan, Global sıralamaya giren kişilerin en yüksek skorudur. Şuanda Global Score 318 olarak görünüyor. Elbette bu rekoru geçerseniz sizin scorunuz yazacaktır. Oyunu oynarken sağ sol veya yön tuşlarını kullanmıyorsunuz. Parmak ucunuzla ekrana tıklamanız yeterli. Siz ekrana tıkladıkça uzay aracınız seyir halinde kalmaya devam edecektir. Eğer tıklamazsanız aracınız düşer ve tekrar oyunun başına dönebilirsiniz.

Bu uzay yolculuğunda karşınıza türlü türlü engeller çıkabilir. Göreviniz doğru zamanda ekrana dokunarak uzay aracınızın engellerden kaçmasını sağlamak. Ne kadar süre oyunu devam ettirirseniz skorunuz o kadar yüksek olacaktır. Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi bu oyunda rekor kırmak gerçekten zor. Ama biraz alıştıktan sonra devamı gelecektir.

Oyun bizce görsel açıdan da güzel bir deneyim sunuyor. Nostaljik oyunları bize hatırlatan Meteor Diver, teknolojiyle birleşince ortaya gerçekten güzel bir iş çıkmış. Sizlerde arkadaşlarınızla birlikte yarışabilir, en yüksek skoru kırabilirsiniz. Meteor Diver oyunu kesinlikle bir şans vermeyi hak ediyor.

Neden Sevdik?

  • Uygulama son derece keyifli.
  • Kolay görünse de bir hayli zor. Bu açıdan kesinlikle sizleri sıkmıyor.
  • Tamamen ücretsiz ve reklamlarla sizleri yormuyor.

Siz Sormadan Biz Söyleyelim!

– Telefonumda ne kadar yer kaplar?
26 MB

– Türkçe dil seçeneği var mı?
Hayır

– Uygulama içi satın alma var mı?
Hayır

– Kullanmak için oturum açmak gerekir mi?
Hayır

Meteor Diver 1
Meteor Diver 1
Developer: HenGame
Price: Free
  • Meteor Diver 1 Screenshot
  • Meteor Diver 1 Screenshot
  • Meteor Diver 1 Screenshot
  • Meteor Diver 1 Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz