Upshot

0
3023

Arkadaşlarınız ya da sevdiklerinizle paylaştığınız ve fotoğraf karesine sığdırdığınız anları çeşitli uygulamalar aracılığıyla birbirinize aktarma devri Upshot sayesinde sona eriyor. Oldukça zahmetsiz ve kolay kullanıma sahip olan uygulama, gerçek zamanlı bir fotoğraf ve video akışı sağlıyor. Bugüne kadar yapılmış en iyi ücretsiz aplikasyonlardan biri olan Upshot, şimdilik sadece iOS kullanıcılarının yüzünü güldürüyor.

Bir arkadaşınızın doğum günü organizasyonu, plajda ailenizle geçirdiğiniz muhteşem dakikalar, düzenlenen kızlar gecesi, efsane maçlar ve sayıca çoğaltılabilen birçok etkinlikte çekilen birbirinden harika pozlar. Bunların ardından ertesi gün gerçekleşebilecek fotoğraf gönderme curcunası hiç de uzak olmadığımız bir konu. Şimdi hepsini bir kenara bırakın, çünkü Upshot’ta oluşturduğunuz gruplarda tüm çektiğiniz fotoğrafların eş zamanlı olarak grubunuzdaki kişilere ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Yapacağınız işlem de bir o kadar basit. Belirlediğiniz gruplardan hangisinde eş zamanlı bir akış sergilemek istiyorsanız o grubu aktifleştiriyorsunuz. Aplikasyon üzerinde yapacağınız tüm işlem bu kadar. Sonrasında cihazınızda bulunan kamera uygulamanızı kullanarak dilediğiniz kadar fotoğraf çekiyorsunuz. Çektiğiniz tüm kareler anında grubunuzda paylaşıldı bile. Grupta yer alan diğer kişiler de bir sürü çekim yapabiliyor ve siz de bu fotoğraflara eş zamanlı sahip olabiliyorsunuz. Tek cihazda birden fazla perspektifi buluşturan bu mükemmel platformda, kaçırdığınızı düşündüğünüz o müthiş anları arkadaşlarınızın bakış açısı ve ideal zamanlaması sayesinde saklayabilirsiniz. Ayrıca fotoğrafları cihazınıza kaydedip, Facebook, Instagram veya Twitter üzerinden paylaşabilirsiniz. Uygulamaya arkadaşlarınızı davet etmek için ise uzun uzadıya prosedürlere gerek duyulmuyor. Sizden istenen sadece Whatsapp ya da Facebook Messenger’ınızdan kişileri aktarmak, çevrenizdeki arkadaşlarınıza uygulama aracılığıyla mesaj ya da davet linki göndermek.

Apple tarafından ‘En İyi Uygulamalar’ arasında yer alan Upshot aplikasyonunu güncel versiyonu ile App Store’dan indirebilirsiniz. Generic Ventures tarafından geliştirilen, iPhone, iPad ve iPod Touch ile uyumlu olan uygulamayı iOS 8.2 ve üzeri bulunan cihazlarınızda kullanabilirsiniz. Hata düzeltmeleri, performans geliştirmeleri ve Upshot’ı daha da mükemmel hale getirmek için yapılan ufak çaptaki düzenlemeler güncel versiyonun getirilerinden. Daha fazla vakit kaybetmeyin, hatta zamandan kazanmaya başlayın. Anlarınıza ortak ettiğiniz kişiler ile paylaşmanın tadını çıkarın.

-Reklam-
The app was not found in the store. 🙁

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here