Üniversite Ruhunu Kampus İle Yaşayın

0
5453

Son zamanlarda sosyal medya uygulamalarının artış göstermesi ile yeni girişimcilik fikirleri de ortaya çıkmaya başladı. İşte o fikirlerden bir tanesi olan Kampus, üniversiteliler için yazılan bir mobil uygulama olarak karşımıza çıkıyor. “Üniversiteliler için anonim sosyal ağ” olarak tanıtılan ve her geçen gün kullanıcı sayısı artan bu uygulama ile kampüsün nabzını tutmak artık senin elinde. Bu uygulama sayesinde kampüs içinde neler oluyor, kim neler yaşıyor öğrenebilir, merak ettiğin şeyleri sorarak üniversite hayatı ile ilgili ipuçları alabilirsin.

Kampus uygulaması ile üniversite öğrencileri anonim oluyor ve istedikleri gibi özgürce sohbet etmenin tadını çıkarıyor. Bu uygulamayı kullanarak kampüs içinde olan biteni öğreniyor, arkadaşları ile anonim olarak konuşmanın keyfini çıkarıyor.

Kampus mobil uygulaması ile üniversitede yaşanan komik olayları, işe yarayan ipuçlarını, kampüs dedikodularını ve başınıza gelen ilginç olayları herkesle paylaşabilirsiniz. Üstelik bütün bu gönderileri anonim başlığı altında Türkiye’de bulunan bütün üniversiteler ile paylaşabilirsiniz.

Kampus uygulamasını kullanarak yaptığınız paylaşımlar diğer Kampus kullanıcıları tarafından oylanır. Paylaşımlarınız sayesinde aldığınız bu oylar hem kendi üniversitenizde hem de tüm kampüslerde sıralamanızın belirlenmesini sağlar. Kampus mobil uygulamasında ki sıralamanızı günlük olarak en güncel hali ile takip edebilirsiniz. Kampüs ile kendi görüşlerini ve düşüncelerini paylaşabilir, başından geçenleri anlatarak popüler olabilirsin.

Kampus uygulaması içinde yer alan Kampus Pano gün içinde açılan konuları, günün en çok okunan başlıklarını görebilirsin. Bu gönderilere yorum yapabilir bunlar için oy kullanabilirsin.

Kampus uygulaması ile sadece kendi kampüsünde değil Türkiye’de bütün kampüslerde aktif olabilirsin. Üniversiteler için açılan sayfaları takip edebilir, bunların altında gönderilen paylaşımları görüntüleyebilirsin.

Üniversitelilerin anonim sosyal ağı olan Kampus mobil uygulaması ile günün en iyilerini, haftanın en iyilerini ya da ayın en iyilerini görüntüleyebilirsin. En eğlenceli gönderileri okuyup kim nerede ne yapıyor öğrenebilirsin.

Kampus ile Türkiye’nin bütün kampüsleri parmaklarının ucunda!

Üniversite öğrencilerinin keyifli vakit geçirdiği Kampus uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Android cihazlar için Google Play, iOS cihazlar için ise App Store mağazalarını ziyaret ederek Kampus mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

‎Kampus: Anonymously Talk
‎Kampus: Anonymously Talk
Developer: Who Near
Price: Free+
  • ‎Kampus: Anonymously Talk Screenshot
  • ‎Kampus: Anonymously Talk Screenshot
Kampus Anonim Konuş
Kampus Anonim Konuş
Developer: AplikaLab
Price: Free
  • Kampus Anonim Konuş Screenshot
  • Kampus Anonim Konuş Screenshot
  • Kampus Anonim Konuş Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz