Uluslararası Alışveriş Uygulaması – GadgetFlow

0
1166

Alışveriş merkezlerinden devasa marketlere giden tüketim yolculuğu gitgide küçülüp ceplerimize kadar girdi.  Amerika’da üretilen bir ürünün, Yozgattaki bir köy evinde kullanılmaması için artık hiçbir engel yok. Alışveriş uygulamaları ile, tek tıkla dünyanın bir ucundan evlerimize kadar gelebiliyor.

Bu uygulamalardan biri Gadged Flow. Dünyanın dört bir köşesinden olan ürünü fotoğraflarıyla birlikte cep telefonumuza sunan uygulama, evlerimizde oturarak büyük bir tabloyu, bir telefon tutacağını ya da bir kanepeyi ya da bir anahtarlığı satın almamızı sağlıyor.

Uluslararası olan sitede her şey ingilizce. Dolayısıyla satın aldığımız şeyi tekrar tekrar gözden geçirmekte fayda var. Hani kullananlardan biliyoruz, çeyiz sandığı olarak gördüğü ürünün, aslında küçük bir anahtarlık kutusu olduğunu fark edince baya üzülünmüştü!

-Reklam-

Uygulamada esas olarak hayatı kolaylaştıran küçük nesneleri bulabiliyorsunuz. Kategori kategori olarak ayrılan uygulamada, ihtiyacınız olan nesneyi arama kutusuna yazabiliyor ve aynı kategorideki ürünlere ulaşabiliyorsunuz.

Son olarak, çılgınlar gibi tükettiğimiz şu çağda, umarız üretimlerinize katkıda bulunacak ürünleri tercih edersiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here