Ücretsiz Video Düzenleme Uygulaması: OviCut

0
1547
ovicut video duzenleme uygulamasi

Videolarınızı daha dikkat çekici hale getirebileceğiniz birçok video düzenleyici uygulama bulunuyor. Bu uygulamalar sayesinde en iyi düzenlemeleri dakikalar içerisinde akıllı telefonumuz üzerinden yapabiliyoruz. Instagram, YouTube, Facebook, TikTok gibi sosyal medya hesaplarımızda paylaşacağımız videoları, mobil video düzenleme uygulamaları ile sanatsal hale dönüştürmemiz mümkün. Yazımızda en iyi ücretsiz uygulamalardan biri olan OviCut uygulamasından bahsettik. Hadi o zaman uygulama ile tanışalım!

OviCut – Smart Video Editor uygulamasında en iyi video geçişlerini, efektlerini, düzenleme araçlarını bulabilirsiniz. Akıllı bir video düzenleme uygulaması olarak çalışan OviCut, canlı video düzenleme akışı için tonlarca geçişe ve efekte sahiptir. OviCut Smart Video Editor ile kolaylıkla videolara müzik ekleyebilir; müzikli ve fotoğraflı videoları düzenleyebilir; geçişli ve efektli videoları düzenleyebilirsiniz.  YouTube, Instagram, TikTok için çarpıcı videolar oluşturun.

Kes, birleştir, hızlı/yavaş hareket, metin ekle/ emoji ekle/ ücretsiz müzik/ geçiş efektleri/Fx efektleri… OviCUt uygulamasında birçok özellik yer alıyor. Düzenlemeler için 100’den fazla geçiş içeren uygulamada geçişli videoları düzenleyebilir veya video klipleri şarkılarla birleştirebilirsiniz.

ovicut video duzenleme

Arka planı bulanıklaştırın, videoları hızlandırın ya da yavaşlatın. Müzik ve metin içeren ücretsiz video düzenleme uygulamasında kolay adımlarla işlem yapabiliyorsunuz.  YouTube Vlog’ları, Instagram Reels için videolar, TikTok videoları ve daha fazlasını oluşturun. OviCut – Smart Video Editor  sayısız efektiyle videolarınızı öne çıkaracak.

OviCut – Smart Video Editor, gelişmiş filtreler ve güçlü araçlarıyla videolarınızı bambaşka bir hale dönüştürüyor. Hafif hareket bulanıklığı, sarsıntı ve daha fazlası dahil olmak üzere çok sayıda önceden ayarlanmış video efektinden yararlanabilirsiniz. Birbirinden güzel video geçişleri ile videonuzda farklı ve ilgi çekici bir görünüm elde etmeniz mümkün.

ovicut video duzenleyici

Düzenlemelerinizi yaptıktan sonra videonuzu 720p, Full HD 1080p ve 4K olarak dışa aktarma seçenekleri sunuluyor. En iyi video düzenleme uygulamalarından biri olan OviCut ile videolarınızı düzenleyin ve en kaliteli şekilde paylaşın. Videoları galerinize kaydedebilir veya direkt YouTube, Instagram, Tik Tok üzerinde paylaşabilirsiniz.

Eğer siz de videolarınızı profesyonel şekilde ve hızlıca düzenlemek istiyorsanız OviCut – Smart Video Editor uygulamasını deneyimleyebilirsiniz. Uygulamayı Google Play Store ve App Store üzerinden ücretsiz olarak mobil cihazınıza yükleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz