Twitter, Yeni Özelliğini Duyurdu: Twitter Shops

0
1050
twitter shops yeni ozellik

Twitter, e-ticarete yönelik yeni adımını duyurdu. Twitter Shops ile markalar, ürünlerinden oluşan koleksiyonları profil sayfalarında paylaşabilecekler.

Popüler sosyal medya platformu Twitter, e-ticaret için geliştirdiği yeni bir özelliğin beta testlerine başladı. Twitter Shops adlı yeni özellik sayesinde markalar, yaklaşık 50 üründen oluşan koleksiyonlarını profillerinde sergileyebilecek.

Yeni alışveriş özelliği şu an için bazı markalara açılmış durumda. 50’ye kadar üründen oluşan bir koleksiyon, profil sayfasının en üst kısmına yerleştiriliyor. Kullanıcılar bu ürünlere, özel bir buton aracılığıyla ulaşabiliyorlar.

twitter shops

Bu bölümde sergilenen ürünler için satış işlemi olmayacak. Kullanıcılar, bir ürün satın alınmak isteğinde, uygulama içerisinde açılır bir pencereyle işletmenin web sitesine yönlendirilecek.

Twitter Shops özelliğini aktif eden markalardan herhangi bir ücret talep edilmeyeceği de açıklandı. Twitter Shops henüz tüm markalara açık değil. Özellik, test aşamasında sonra kademeli olarak dağıtılacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz