Turkcell Platinum

0
2615

Turkcell dünyasının ayrıcalıklarından faydalanmak için kullanabileceğiniz mobil uygulama olan Turkcell Platinum cep telefonlarında. Turkcell tarafından müşterileri için geliştirilen mobil uygulamayı ücretsiz olarak mobil uygulama mağazalarından indirebilirsiniz.

Turkcell Platinum mobil ile Turkcell dünyasının bütün avantajları, kampanyaları ve size özel ayrıcalıkları cep telefonunuz ile parmaklarınızın ucuna geliyor. Platinum dünyasının bütün ayrıcalıklarını yaşatacak olan mobil uygulama ile pek çok işlem yapabilirsiniz.

Turkcell Platinum ile sevdikleriniz ile daha rahat ve daha avantajlı fırsatlar ile iletişim kurabilmenizi sağlayan tarifelere en kısa yoldan ulaşabilirsiniz. Böylece Turkcell mağazalarına gitmenize, sıra beklemenize ya da müşteri hizmetlerinde dakikalarca zaman geçirmenize gerek kalmadan bütün tarifeler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Eğer hattınıza ek olarak bir cihaz almak istiyorsanız bir Turkcell mağazasına giderek bilgi almanıza gerek yok. Turkcell Platinum mobil uygulaması içinde yer alan en yeni cihazları, en avantajlı tarifeler ile birlikte alabilirsiniz. Cihazlar ve tarifeler ile ilgili bütün detaylara Turkcell Platinum uygulamasından ulaşabilirsiniz.

Uygulama içinde yalnızca size özel olan Platinum Müşteri Temsilciniz ile istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. İster telefon ister mail yolu ile dilediğiniz zaman dilediğiniz konu hakkında bilgi talep edebilirsiniz. Ayrıca bununla sınırlı kalmayıp aldığınız tablet, telefon ya da hattınız ile ilgili bütün sorunlarınızı kapınıza kadar gelerek çözmek için görevli olan Platinum Hizmet Ekibi’nden yardım alabilirsiniz.

Turkcell Platinum uygulaması içinde yer alan Hesabım bölümüne girerek tarifeniz ile ilgili bütün bilgileri tek bir ekranda görebilirsiniz. Kalan dakika, SMS ve İnternet kullanımlarınızı bu ekran üzerinde inceleyebilirsiniz. Güncel fatura bilgilerinizi, fatura detaylarını bu ekran üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

Platinum kullanıcılarına özel olan ücretsiz vale, ücretsiz hava alanı transferi, sinema ve pek çok etkinlik için oluşturulan kampanyaları görebilir, katılarak siz de bu ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz. İsterseniz bunları sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.

Turkcell Platinum uygulaması Android ve iOS işletim sistemine sahip bütün cihazlar ile uyumlu bir şekilde çalışmaktadır. Kolay kullanımı ve kullanıcı dostu arayüzü ile hattınızla ilgili bilmeniz gereken her şeyi bu uygulama içinde bulabilirsiniz. Platinum dünyasının bütün ayrıcalıkları sizler için geliştirilen uygulama sayesinde parmaklarınızın ucunda…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here