“Turkcell Biz” ile Ücretsiz İnternet Paylaşımı Yapılabilecek

0
1603
turkcell biz internet paylasimi

Turkcell, müşterilerine avantajlar sağlayan yeni bir özelliğini kullanıma sundu. Bireysel faturalı müşterilerin yararlanabileceği yeni hizmet sayesinde müşteriler, internet paketlerini ücretsiz olarak transfer edebilecekler.

Turkcell’in yeni hizmete sunduğu “Turkcell Biz” özelliği, kullanıcılara çeşitli avantajlar sunacak. Turkcell Biz, en az 2 en fazla 5 kişiden oluşan bir grup oluşturmanızı sağlayarak gruptaki kişilerle sınırsız konuşmaya ek olarak internet paketi paylaşımı yapabileceğiniz bir platform. Aylık 2 GB’a kadar yapılan transferler, ücretsiz olarak gerçekleştiriliyor. Ek olarak grup içerisinde 26 yaş altındaki tüm üyelere ayda 1 kez günlük 2 GB ücretsiz internet hediye ediliyor.

turkcell biz

Turkcell Biz’in Avantajları

  • Ana paketinizdeki internetinizden kullanmadığınız GB’ları Turkcell Biz ekibinizin diğer üyelerine ücretsiz transfer edebilirsiniz.
  • Sevdiklerinizi Turkcell’e davet ederek Turkcell Biz kapsamında 12 ay boyunca ana paketinize %10 indirim kazabilirsiniz. Ayrıca tüm üyelere 12 ay boyunca 1GB hediye veriliyor.
  • Turkcell Biz üyeleri kendi aralarında ücret ödemeden, doyasıya konuşabilirler. Ekibinizin her bir üyesiyle hiçbir ek ücret ödemeden gönlünüzce konuşabilirsiniz.
  • Turkcell Biz’de 25 yaş ve altındaki her bir üyeye, paketine ek ayda 2GB internet, ücretsiz hediye ediliyor.
  • 65 yaş üstündeki her bir üyeye Akıllı Fatura kampanyasından ücretsiz yararlanma imkanı veriliyor.
  • Turkcell Biz ekibinize özel avantajlı Fiber internet paketlerinden yararlanabilirsiniz.
  • Dijital Operatör uygulamasında “Ayrıcalıklarım” sekmesinden veya turkcell.com.tr üzerinden Turkcell Biz ekibinizi ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz