Türk Telekom’dan Ücretsiz Wi-Fi Müjdesi!

0
1437
turk telekom ucretsiz wifi hizmeti

Türk Telekom, İstanbul Havalimanı’nda yolcuların yararlanması için yeni bir hizmeti kullanıma sundu. Şirket, bu hizmeti sağlamak için Türkiye’nin kapalı alandaki en büyük Wi-Fi şebekesini kurduğunu ve böylelikle havalimanındaki tüm ziyaretçilerin 1 saat süresince ücretsiz Wi-Fi imkanından yararlanabileceğini açıkladı.

Türk Telekom’un İstanbul Havalimanı’ndaki ziyaretçilere sunduğu Wi-Fi hizmeti ilk 1 saat ücretsiz, sonrasında ise iki farklı paket seçeneğiyle kullanılabilecek. Ücretsiz kullanım süresi dolduktan sonra Türk Telekom’un internet hizmetinden daha fazla yararlanmak isteyenler ücretli olarak 2 saatlik kullanım paketini ya da gün boyu kullanım paketini tercih edebilecek. Havalimanındaki misafirlerin hizmete erişme konusunda herhangi bir problem yaşama olasılığına karşı kurulan destek ekipleri aynı zamanda kiosk kullanımında da destek sağlayacak.

Türk Telekom Teknoloji Genel Müdür Yardımcısı Yusuf Kıraç’ın İstanbul Havalimanı’ndaki bu yeni hizmetlerine yönelik açıklamaları ise şu şekilde:

“Kullanıcıların internete istediği yerde, istediği zamanda ve istediği cihazdan erişmesini sağlıyoruz. Günlük 200 binden fazla ziyaretçiye ev sahipliği yapan İstanbul Havalimanı’ndaki yolcuların ve tüm misafirlerin de WiFi internet hizmetinden faydalanmalarını amaçladık. Üstelik yolcular, uçuşları sırasında da uçak içindeki WiFi internet erişimlerine yine Türk Telekom sayesinde devam edebiliyorlar.”

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz