Tüm Sitelere Tek Tık ile Giriş Yapmak İçin THO Rehber Uygulaması

0
2450

İnternetin hayatımızın her alanında bize büyük bir yardımı olduğunu ve günlük hayatta artık vazgeçilmezlerimiz arasında yer aldığını biliyoruz. Eczane aradığımız zaman, spor yapmaya ya da herhangi bir müzik aleti çalmaya karar verdiğimiz zaman bize en yakın kurumları bulmak ya da bu konularda bilgi sahibi olmak için hemen internet’e başvuruyoruz. İşte THO Rehber uygulaması bu anlamda imdadımıza yetişen yeni bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor.

THO Rehber Uygulaması, oldukça basit tasarımlı bir mobil uygulamadır. Uygulamayı kullanabilmek için ilk olarak android işletim sistemine sahip cihazınızdan Google Play mağazasına giderek THO Rehber uygulamasını indirmeniz gerekiyor. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamayı rahat rahat kullanmaya başlayabilirsiniz.

THO Rehber Uygulamasında sol kısımda bir menü bulunuyor. Hangi kategoride site aramak ya da erişim sağlamak istiyorsanız bu menüden seçebilirsiniz. Teknoloji siteleri, ilan siteleri, haber siteleri, spor haber siteleri ve fitness siteleri kategorileri bulunan bu uygulama bünyesine daha fazla site seçeneği ekleyeceğini belirtiyor. Örneğin teknoloji haberleri okumak istediğiniz zaman Teknoloji Siteleri seçeneğine basıyorsunuz. Ardından açılacak olan sayfada size ülkemizde en popüler olan teknoloji siteleri listeleniyor. Uygulama İncele, WebTekno, Chip Online, Shiftdelete.net gibi oldukça popüler sitelerin yer aldığı bu listeden seçiminizi yaparak dilediğiniz gibi haber okumaya başlıyorsunuz.

Kullanıcılarına istedikleri siteye hızlı erişim imkanı sunan THO Rehber Uygulaması oldukça yeni bir mobil uygulama. Yerli mobil uygulama geliştiriciler tarafından hazırlanan bu uygulamayı Paylaş seçeneği sayesinde pek çok sosyal medya sitesinde arkadaşlarınız ile saniyeler içinde paylaşabilirsiniz. Ayrıca site içerisinde gördüğünüz eksikleri ya da olmasını istediğiniz ayrıntıları Şikayet ve Öneriler bölümünü kullanarak geliştiriciler ile paylaşabilirsiniz.

THO Rehber Uygulaması şimdilik yalnızca Android işletim sistemlerinde çalışan bir uygulamadır. Tamamen ücretsiz olan bu uygulamayı indirmek için sayfanın altında bulunan linke tıklayabilirsiniz. Basit ekran tasarımları ile göz yormayan bir yapıya sahip olan bu uygulama basit yapısı ile de kullanıcılardan olumlu yorumlar alacak gibi duruyor. siz de uygulamayı kullanıp deneyimlerinizi diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

THO Rehber
THO Rehber
Developer: TrgyOY
Price: Free
  • THO Rehber Screenshot
  • THO Rehber Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz