TOGG CEO’su, Yerli Otomobille İlgili Soruları Yanıtladı

0
1262
togg ceo - yerli otomobil

Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu(TOGG) tarafından üretilen yerli otomobil, geçtiğimiz günlerde yapılan tanıtım etkinliğinin ardından en çok merak edilen ve konuşulan konulardan biri oldu. Yerli otomobille ilgilli akıllarda oluşan sorular, TV programına katılan TOGG CEO’su Mehmet Gürcan Karakaş tarafından yanıtlarını buldu.

Gündemde yer alan yerli otomobille ilgili ayrıntılar en çok takip edilen konular arasında yer alıyor. Özellikle “Yerli otomobilin fiyatı ne olacak?” sorusu sosyal medyada oldukça konuşuldu. CNN Türk’teki Hafta Sonu programının konuğu olan TOGG CEO’su Mehmet Gürcan Karakaş, programın sunucusu Hakan Çelik’in de bu soruyu dile getirmesi üzerine merak edenler için şu şekilde cevapladı:

“Fiyat vermek ticari anlamda doğru değil, 2 sene sonrası için de mümkün değil. Böyle bir otomobil pazar payı almak isteseydi kimden pay alırdı diye bakıp ona göre bir konumlandırma yaparız. Bu, bir ipucu veriyor.”

Yerli otomobilin adının ne olacağı ile ilgili soruya ise Karakaş, “Değişen dönüştüren bir kimliğe sahip olması önemli. Tamamını temsil edebilecek bir isim olmalı. Bu markanın isimlendirme ve adlandırma sürecini önümüzdeki senenin ortasında tamamlamayı düşünüyoruz. Önemli olan tüm kimliği yansıtmak.” şeklinde yanıt verdi.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz