TFT Rehber – League of Legends

0
3061
League of Legends

Günümüzün en popüler oyunlarından birisi olan League of Legends için harika bir haberimiz var. Geçtiğimiz günlerde yeni oyun modu olarak karşımıza Taktik Savaşları çıktı. Söz konusu savaşın konumu Yakındiyar. Büyüleyici bir görselliğe sahip olan taktik savaşı modu, beraberinde birçok soru işaretini getirdi. Kullanıcılar savaş modunda son oyuncu olana dek mücadele etmek zorundadır. Peki bunun yanında size rehber olacak bir uygulama olduğunu biliyor muydunuz? Hadi o zaman TFT Rehber – League of Legends uygulaması ile tanışalım!

TFT Rehber – League of Legends

Eğer sizler de League of Legends oyununu seviyorsanız bu uygulamayı takip etmelisiniz. Oyunun en karmaşık kısmı itemleridir. İtemlere ilişkin tüm bilgiler TFT Rehber üzerinde mevcut. Oyuna yeni başlamayı düşünüyorsanız bu uygulamadan rehberlik alabilirsiniz. Temel olarak itemleri ne kadar iyi bilirseniz oyuna o kadar iyi hakim olacağınızı söyleyebiliriz. Ayrıca başarılı olmanın diğer yolu şampiyonların yeteneklerini tespit etmek. Dilerseniz şampiyon istatistiklerine de göz atabilirsiniz. Bu sayede kendi oyuncunuz için geliştirme yöntemleri elde edebilirsiniz.

Oyunun diğer püf noktası eşya setlerini denemek. Uygulamada tamamen denenen ve öneriler sonucu elde edilen bilgileri bulabiliyorsunuz. Takım maçlarında kesin kazanması garantili olan eşleşmeleri görebilirsiniz. Uygulamanın faydasını göreceğinize eminiz.

Uygulamada Dil Nasıl Değiştirilir?

TFT Rehber – League of Legends uygulamasının en güzel yanı dil seçeneği. Normalde İngilizce olarak hazırlanan uygulamanın birçok dili desteklediğini söylemeliyiz. Bununla beraber Türkçe dil seçeneğini ayarlamak için uygulamayı açın. Ardından sağ üst köşede bulunan seçeneğe tıklayın. Buradan sonra Türkçeyi seçebilirsiniz.

Son olarak uygulamanın teknik özelliklerine değinelim. 4,7 MB büyüklüğünde olan TFT Rehber, mobil cihazınızda çok az yer kaplar. Üstelik kullanımı son derece kolaydır. Anlaşılır bir dille tasarlanan uygulama kullanıcı odaklıdır. Sizler de uygulama hakkındaki görüş ve önerilerinizi paylaşmayı unutmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz