Telegram, Görüntülü Grup Görüşmeleri İçin Katılımcı Sayısını Artırdı

0
915
telegram goruntulu grup gorusmeleri katilimci sayisi

Telegram, grup görüşmeleri için yeni bir adım attı. Görüntülü grup aramalarındaki kişi sayısının 1.000’e çıkarıldığı açıklandı.

WhatsApp’a güçlü bir rakip olarak giderek popülerleşen mesajlaşma uygulaması Telegram, birçok yeni özellik ile karşımıza çıkıyor. Bunlardan en yenisi de grup görüşmeleri için getirilen bir özellik. Haziran ayında görüntülü grup görüşmeleri özelliğini duyuran Telegram, katılımcı sayısının 1000 kişi olarak belirlendiğini açıkladı.

Telegram’da Grup Görüşmelerine 1.000 Kişi Katılabilecek

Yeni güncellemeyle birlikte gelen özellik ile kullanıcılar toplamda 1.000 kişilik grup görüşmeleri yapabilecekler. Canlı dersler, konserler için bu özelliğin oldukça faydalı olacağı belirtiliyor. Telegram, yeni güncellemede görüntü kalitesinin artırılacağını da duyurdu.

telegram grup gorusmeleri

“Toplamda 1.000 kişinin katılabileceği özelliğimizi duyurduk. 30 kişinin kamera kullanarak katılabileceği grup içi görüntülü görüşmeyi 970 kişi izleyebilecek. Yakın zamanda limiti artırmayı hedefliyoruz.”

İfade edildiği gibi görüntülü grup görüşmelerini 1.000 kişi izleyebilecek. Aktif katılımcı sayısı ise 30 ile sınırlandırılıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz