Telefonunuz İçin En İyi Duvar Kağıdı Uygulamaları

0
1465
duvar kagidi uygulamalari

Akıllı telefonlarımızda yaptığımız değişikliklerle telefonumuzu daha özelleştirilmiş şekle getirebiliyoruz. Telefonumuzun zil sesini, arka planını, duvar kağıdını ya da temasını kendi beğenimize uygun seçeneklerle kişiselleştirmemiz mümkün. Uygulama mağazalarında birbirinden farklı seçeneklerle karşılaşabileceğiniz pek çok uygulama sayesinde akıllı telefonunuzu istediğiniz gibi kişiselleştirmeniz oldukça kolay oluyor. Kullanıcılar tarafından en çok indirilenlerden biri de duvar kağıdı uygulamaları diyebiliriz. Telefonunuz için birbirinden güzel duvar kağıtlarını keşfedebileceğiniz, herkese hitap edebilecek içeriğe sahip ücretsiz mobil uygulamaları sizler için bir araya getirdik. Aşağıda sıraladığımız akıllı telefonunuzda kullanabileceğiniz duvar kağıdı uygulamalarına göz atmanızı tavsiye ederiz.

ZEDGE

zedge uygulamasi

ZEDGE uygulaması zil sesi, duvar kağıdı, bildirim sesi, uygulama simgesi gibi birçok şeyi özelleştirmenizi sağlıyor. En popüler uygulamalardan biri olan ZEDGE, kaynak bakımından oldukça zengin. Uygulamada özel boyutlu arka planlar arasından arama yapabilir, çeşitli temalarda duvar kağıtlarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Uygulamadaki canlı duvar kağıtlarıyla da telefonunuzun ekranı yeni bir görünüm elde edecektir. Uygulamayı Android kullanıcıları buradan, iOS kullanıcıları buradan indirebilir.

Walli

walli uygulamasi

Duvar kağıtları HD – Walli uygulaması, yüksek çözünürlükte duvar kağıtları sunuyor. Uygulamayı özel kılan, sanatçılar tarafından üretilen seçkin görsellere yer veriyor olması. Uygulamada sanatçıların profilini ziyaret ederek paylaştıkları tüm duvar kağıtlarını görebiliyorsunuz. Muhteşem eserlerle karşılaşacağınız Walli uygulamasının seçkin koleksiyonundan yararlanabilirsiniz. Uygulamayı Android kullanıcıları buradan, iOS kullanıcıları buradan cihazlarına yükleyebilir.

Google Duvar Kağıtları

google duvar kagitlari

Çeşitli kaynaklardan toplanan duvar kağıtlarının sunulduğu Google Duvar Kağıtları uygulamasında, internette aradığınız birçok görsele kolaylıkla erişebilirsiniz. En çok kullanılan duvar kağıdı uygulamalarından biri olan Google Duvar Kağıtları ile farklı kategorilerdeki birçok görselle telefonunuzun ana ekranını ve kilit ekranını özelleştirebilirsiniz. Android kullanıcıları uygulamayı buradan indirebilir.

Wonderwall

wonderwall uygulamasi

Wonderwall – Wallpapers, çarpıcı duvar kağıtlarıyla telefonunuzun ekranına benzersiz bir görünüm getirecektir. Popüler uygulamada, beğendiğiniz görselleri favorilerinize ekleyerek seçeneklerinizi pratik bir şekilde görebilirsiniz. Wonderwall uygulamasına siz de fotoğraf gönderebilir, uygulama ekibi tarafından onaylanırsa fotoğrafınızı diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz. Uygulamayı Android cihazınız için buradan indirebilirsiniz.

Muzei

muzei uygulamasi

Android cihazlar için yüksek kaliteli duvar kağıtları bulunduran uygulama, gelişmiş özellikler sunuyor. Uygulama içinde seçtiğiniz duvar kağıtlarının otomatik olarak değişmesini ayarlayabiliyorsunuz. Duvar kağıdı olarak belirlenen fotoğraflar, uygulama tarafından bulanıklaştırılıyor. Bulanıklaştırma sayesinde ana ekranınızdaki uygulama simgelerini daha net şekilde görmeniz sağlanıyor. Ekrana iki kez dokunduğunuzda ise duvar kağıdının orijinal halini görmeniz mümkün oluyor. Muzei uygulamasını Android cihazınız için buradan indirebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz