Tazedirekt – Beslenmenin En Organik Yolu

1
2338

Beslenmenin en organik yolu!

Gıda söz konusu olduğunda, her kafadan ayrı bir sesin çıktığı bir dönemde yaşıyoruz. Dolayısıyla en güvenilir ve taze besinleri bulmak bizim için güçleşiyor. Üstelik yaşamın yoğun temposunda birde bunun için ayrı mesai harcamak durumunda kalabiliyoruz.

Ancak, Aslanoba Gıda öyle bir uygulama geliştirmiş ki; bu devirde ilaç etkisi yaratacağı kesin. En başta sağlığımızı düşünen, daha sonra kalitesi ve yapım aşamalarıyla gönüllerimize su serpen, organik ürünlerin yer aldığı Tazedirekt aplikasyonu gerçek bir mucize. Kendi çiftliklerinden ya da en güvendikleri çiftçi ve üreticilerden temin ettikleri ürünleri, Tazedirekt ile bizlerle buluşturan geliştirici, bu ürünlerin tazeliğini ve kalitesini de oldukça yüksek standartlarda denetliyor.

Bursa’da bulunan, 1200 büyükbaş ve 5000 küçükbaş kapasitesine sahip dünya standartlarındaki Boğazköy Çiftliği’nde en doğal, GDO’suz izlenebilir et üretimi gerçekleşiyor. Daha sonraki aşamada, yine kendi et parçalama tesislerinde sağlıklı ve güvenilir ambalajlar ile paketleme işlemi yapılarak, ürünler sunuma hazırlanıyor.

5 yıl önce faaliyete geçen ve 800 dönümlük bir arazi olan Bostan Dere Çiftliği ise, 2015 yılı itibariyle sertifikalı hasatını veriyor. Tamamen organik olan bu ürünler; mevsiminde, doğal kaynaklar en etkin şekilde kullanılarak ve herhangi bir katkı maddesi kullanılmadan, ilaç, suni gübre ve hormondan uzak tutularak yetiştiriliyor. Ayrıca ürünler, muhteşem tat ve kokularını kaybetmesinler diye sipariş alındıktan sonra hasat ediliyor ve hemen ertesi gün ulaştırılmış oluyor. Ulaşım aşamasında ise, ürünler stoklanmadan, aktarım yapılmadan ve rafta bekletilmeden, +4 derecede kendi soğuk zincir araçlarında soğutularak, kendi personelleri tarafından evlere teslim ediliyor.

Sağlıklı ve güvenilir hizmet sunmasının yanı sıra, Tazedirekt alışverişinizi tek bir yerden kolayca yapabilmenizi sağlıyor. Gıda ve gıda dışı ihtiyaçlarınızı da karşılayabileceğiniz uygulama sayesinde, yeni tatlar keşfetmek isterseniz Türkiye’nin ve dünyanın farklı bölgelerinden bulunan yerel ve ithal ürünleri deneme şansına da sahipsiniz.

Saat 22:00’ a kadar gerçekleşen esnek teslimat saatleri, gün içinde herhangi bir zaman diliminde sipariş verebilmeniz için gayet uygun. Müşterisinin mutluluğunu hedefleyen Tazedirekt, arayıp bulamadığınız ürünleri ‘isteyin, getirelim’, memnun kalmadığınız siparişinizi ise ‘ücretsiz iade edin’ diyebilecek kadar da cömert bir uygulama.

Hemen AppStore ve Google PlayStore’u ziyaret edin ve Tazedirekt’i ücretsiz yükleyin. En taze besinlere ulaşarak sağlık kalitenizi yükseltin.

 

Tazedirekt.com Kapandı!

 

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here