Tarayıcı Çevirici Tarama Belge Uygulaması

0
1886
Tarayıcı cevirici tarama belge

Belge tarayıcı uygulamalar her zaman hayatımızı kolaylaştırıyor. Özellikle İOS cihaz kullanıyorsanız en iyi tarayıcı uygulamayı kullanmalısınız. Eğer uygulamanız tam verimle çalışmazsa, kağıdın fotoğrafını çektiğinizde tarayıcı özelliği aktifleşmez. Doğal olarak belgenizi göndermeniz gereken yere gönderemezsiniz. Bu uygulamaların önemini acil durumlarda daha çok anlıyoruz. Bir anda belge taramanız gerekebilir ve kırtasiyeye uzak olabilirsiniz. Hatta pazar günü olduğu için belge tarayacak açık hiçbir yer kalmamış olabilir. Sabaha kadar göndermeniz gereken o belgeyi göndermenizin tek yolu uygulamaya başvurmaktır. Hadi o zaman kurtarıcı Tarayıcı çevirici tarama belge uygulaması ile tanışalım!

Uygulamanın en güzel özelliği kitap ve belgeleri tarayabiliyor oluşu. Normalde yasal olarak kitapları taramak yasaktır. Ayrıca bu izni yalnızca kitap sahibi verebilir. Halbuki projenizde kaynakça belirterek kitaptan bir kısmı göstermeniz gerekebilir. Bu durumda hemen uygulamayı kullanarak kitabın ilgili kısımlarını tarayabilirsiniz. Uygulamanın kullanılışı son derece kolaydır. Tek yapmanız gereken uygulamanın kamerasından belgenin/kitabın fotoğrafını çekmek. Ardından Tarayıcı çevirici tarama belge uygulaması sizin için her şeyi yapacaktır.

Elbette Tarayıcı çevirici tarama belge uygulamasının yapabildikleri bunlarla sınırlı değil. Eğer kitap İngilizce ve siz Türkçe olarak çevirmek istiyorsunuz. Bu durumda uygulamayla kitabın sayfalarını taratın. Saniyeler içerisinde çevirisini uygulama sizin için yapsın. Hayallerin ötesine geçen bu tarayıcı ile masaüstü tarayıcılar tarih oldu diyebiliriz. Ayrıca birçok kişi için metinleri imzalamak zordur. PDF belgelerini imzalamanız ve bu belgeleri saklamanız gerekebilir. Uygulamaya imzanızı dijital olarak eklediğiniz takdirde her şey mümkün. Tarayıcı çevirici tarama belge uygulaması sayesinde pdf metinlere imza ekleyebilir, belgeleri kolayca imzalayabilirsiniz. Ayrıca imzalanan bu belgeleri saklayabilirsiniz.

Son olarak uygulamanın teknik özelliklerinden bahsedelim. Tüm bu kolaylıkları sağlayan uygulamayı indirmek tamamen ücretsiz. Elbette uygulama içi satın almalar yaparak uygulamadan tam verimle kullanabilirsiniz. 21,99 TL’den başlayan fiyatlarla profesyonel tarayıcı özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda bu uygulama yalnızca İOS kullanıcıları için üretilmiş. Türkçe dil desteği sayesinde zorlanmadan belgelerinizi taratabilirsiniz. Cihazınızda 141,3 MB yer kaplar ve böylece depolama alanınızı doldurmaz. Her duruma karşın önemli belgelerinizi mail yoluyla yedeklemenizi tavsiye ederiz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz