Swarm

0
3319

Check-in’lerin yeni evi.

Yapılan ya da gidilen aktiviteler, buluşulan arkadaşlar, görülen güzel yerler…  Hepsi, sosyal medyada paylaşmaktan keyif alınan en mutlu anlar. Bu paylaşımlara yeni bir soluk getiren Swarm, yer bildiriminde bulunmanızı sağlayarak, nerede olduğunuzu yayınlıyor. Aynı zamanda listenizde ekli olan arkadaşlarınızın yer bildirimlerinden de haberdar olabiliyorsunuz. Bu sayede çevrenizde bulunan kişileri görebiliyor ve hızlıca bir buluşma organize edebiliyorsunuz. Foursquare Labs, Inc. tarafından geliştirilen uygulama sayesinde, programsız bir güne başlasanız dahi, check-in’leri değerlendirerek faal bir güne geçiş yapabiliyorsunuz. Yaptığınız check-in’lerde, buluştuğunuz arkadaşlarınızı etiketleyebiliyor, dilerseniz çektiğiniz fotoğrafları check-in’inize ekleyebiliyorsunuz.

Güncellenen sürüm ile getirilen yenilikler sayesinde ise, skor tahtasının kazananı olmak için; coinsleri kazanmak ve bonus coinsleri yakalamak adına verdiğiniz mücadelenin karşılığını görebileceksiniz. Coinsleri; stickerlarınızı yükselterek, daha büyük bir bonus için harcayabilirsiniz. Bir dahaki sefere iş yerinizde check-in yaparken yükseltilmiş Lappy Toppy Sticker’ınızı kullanarak, iki katı kazanabilirsiniz. Bunu patronunuza gösterdiğinizde, bir sonraki maaş çekinde iki katı kazanma şansınız bulunuyor. Daha önce bir bonus için haftada bir kez kullanabildiğiniz stickerınızı, artık zaman sınırı olmadan kullanma imkanına da sahipsiniz. Ayarlar sayfasındaki skor tahtası bildirimleri için eklenen seçenek, yapılan yenilikler arasında yer alıyor. Ve her zamanki gibi hız ile ilgili gelişmeler mevcut.

Uzun süreli arka planda konum hizmeti ile birlikte kullanıldığında ise pil ömrüne etki edebiliyor. Ancak bu konuda fazlasıyla yol katedildiğini söylemek mümkün.

Swarm uygulaması, Android ve iOS için uyumlu olup, AppStore ve Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Swarm
Swarm
Developer: Foursquare
Price: Free
  • Swarm Screenshot
  • Swarm Screenshot
  • Swarm Screenshot
  • Swarm Screenshot
  • Swarm Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz