StepsApp Adım Sayar

0
5989

Spor, hayatımızın her döneminde oldukça önemli bir yere sahiptir. Günlük hayatın yoğunluğu ve koşturması insanların spor yapmaya vakit bulmasını zorlaştırıyor. Mobil uygulama mağazalarında yer alan bazı uygulamalar, kişilerin günlük hayatta attığı adımları saymalarını sağlar. StepsApp adım sayar uygulaması, işte bu uygulamaların başında geliyor.

StepsApp uygulaması, hem iOS hem de Android işletim sistemini destekleyen cihazınızı adım sayara dönüştürür. Adımlarınızı saymak için tek yapmanız gereken şey telefonunuzu cebinize koyarak yola çıkmak.

StepsApp mobil uygulaması, içinde pek çok özellik barındırır. İlk olarak uygulama grafikleri ve animasyonları ile görsellik açısından oldukça iyidir. Birbirinden farklı 6 renk seçeneği ile istediğiniz şekilde uygulama ikonunu değiştirebilirsiniz.

Uygulamanın en güzel özelliklerinden bir tanesi Apple Health entegrasyonu ve Apple Watch desteği sunuyor olması. Uygulamayı Apple Watch ile entegre ettiğiniz zaman Watch üzerinden de adım sayarı kullanmaya devam edebilirsiniz.

StepsApp uygulaması ile gün içinde attığınız adımları, yürüdüğünüz mesafe toplamını, yürüyüş süresini, gün içinde çıktığınız kat sayısını bulabilirsiniz. Bu bilgileri ekranda hızlı bir şekilde görüntüleyebilir, istatistikleri alabilirsiniz. Uygulama kullanım grafiklerini haftalık, aylık ve yıllık olarak görüntüleyebilirsiniz.

StepsApp, 20’nin üzerinde dili destekleyen ve dünya genelinde kullanılan bir uygulamadır. Ayrıca sadece yürüyüşleri değil yürüme engeli olan insanlarında kendilerini takip edebilmeleri için tekerlekli sandalye sürüşlerininde kayıt altına almasını sağlar.

Uygulamanın tuttuğu verileri isterseniz dışa aktarabilirsiniz. Ayrıca verilerinizi sosyal medya hesaplarınızda hızlıca paylaşabilirsiniz. Uygulamayı kullanabilmek için ise ekstra bir donanıma sahip olmanıza gerek yoktur.

Stepsapp mobil uygulaması sayesinde gün içinde bildirimler alabilirsiniz. Ayrıca kendinize bir adım hedefi koyabilir, bu hedefe ulaştığınız zaman ise uygulama tarafından bildirim alabilirsiniz. Bildirim almak istemiyorsanız bunu Ayarlar’dan değiştirebilirsiniz.

Son zamanların en iyi adım sayma uygulamalarından bir tanesi olmayı başaran StepsApp uygulamasını Google Play ve App Store üzerinden indirebilirsiniz. Uygulama hakkında diğer kullanıcıların yorumlarını okumak ve yaşadığınız deneyimleri paylaşmak için aşağıda bulunan linkleri kullanarak uygulama profillerini ziyaret edebilirsiniz.

‎StepsApp Adım Sayar
‎StepsApp Adım Sayar
Developer: StepsApp GmbH
Price: Free+
StepsApp Adım Sayar
StepsApp Adım Sayar
Developer: StepsApp
Price: Free
  • StepsApp Adım Sayar Screenshot
  • StepsApp Adım Sayar Screenshot
  • StepsApp Adım Sayar Screenshot
  • StepsApp Adım Sayar Screenshot
  • StepsApp Adım Sayar Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz