Steam’in Beklenen Yaz İndirimleri Başladı

0
924
steam yaz indirimleri

Steam kullanıcılarının merakla beklediği “yaz indirimleri” başladı. Her yıl uygulanan kampanya kapsamında birçok popüler oyun için oyuncuları büyük fırsatlar bekliyor.

Dijital oyun platformu Steam, belirli aralıklarla sunduğu ücretsiz oyunlarla, oyuncuların büyük ilgisini çekiyor. Gelenekselleşmiş hale gelen yılın en büyük kampanyalarından biri olan “yaz indirimleri”nin başlamasıyla da platforma olan ilgi, her yıl olduğu gibi oldukça arttı. 25 Haziran’da başlayan indirimler kapsamında oyuncular, dikkat çeken fırsatlarla buluşturuldu. Oyuncular iki hafta süresince bu indirimlerden yararlanabilecek.

Steam, başlattığı bu etkinlikle birlikte “puan dükkanı” sistemini de platforma ekledi. Oyuncular, satın aldıkları oyunlarla birlikte belirli puanlar kazanabilecek ve bu puanları “puan dükkanı”nda biriktirebilecek. Bu puanlar da dijital öğeler için kullanılabilecek.

25 Haziran’da başlayan Steamyaz indirimleri”, 9 Temmuz’a kadar devam edecek. Sizler için indirimdeki dikkat çeken oyunlardan bazılarını aşağıda listeledik. İndirime giren oyunların tamamına ise buradan ulaşabilirsiniz.

Steam Yaz İndirimleri’nde Öne Çıkan Oyunlar

Football Manager 2020 ​- 109,50 TL

The Witcher 3: Wild Hunt​ – 17,99 TL

Grand Theft Auto V​ – 84,50 TL

DARK SOULS III Deluxe Edition – 54,50 TL

Mortal Kombat 11​ – 32,80 TL

TEKKEN 7- 29,75 TL

NBA 2K20 – 37,35 TL

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz