Starbucks Artık Cebinde!

0
2199

Amerikalı kahve dükkânı zinciri olan Starbucks, dükkânlardan çıkıp cebine geliyor. Yeni Starbucks Türkiye uygulaması ile en hızlı ve pratik şekilde ödeme yapıp, Starbucks avantajlarından yararlanmanın keyfini yaşa!

Starbucks Türkiye uygulamasını akıllı telefonlarınızdan kullanabilmeniz için ilk olarak uygulamayı indirmelisiniz. Bunun için iOS işletim sistemine sahip telefonlarda Appstore, Android işletim sistemine sahip telefonlarda Google Play mağazalarını ziyaret etmeniz gerekiyor. Uygulamayı indirdikten sonra hesabınızı oluşturmanız için sizden istenen bilgileri girmelisiniz. Bu bilgileri eksiksiz bir şekilde girdikten sonra Starbucks hesabınızı oluşturmuş oluyorsunuz.

Starbucks hesabınızı oluşturduktan sonra uygulama üzerinden mobil ödeme yapmanızı sağlayan Starbucks Card oluşturmanız gerekiyor. Zaten bir Starbucks Card sahibiyseniz sistem üzerinden mevcut kartınızı da ekleyebiliyorsunuz. Kartınız yoksa Starbucks Card Oluştur seçeneğine basarak işleme devam ediyorsunuz.

-Reklam-

Starbucks Türkiye uygulaması içinde bulunan Telefonu Salla & Öde seçeneğini aktif ettiğiniz zaman herhangi bir Starbucks mağazasından alışveriş yaptığınız zaman uygulamayı açıp telefonunuzu salladığınız zaman ekranda çıkan QR kod ile hızlı bir şekilde ödemenizi yapabilirsiniz. Bu işlem sayesinde Starbucks mağazalarından yaptığınız alışverişler sonucu hesabınıza yıldızlar yüklenecek ve belli bir yıldıza ulaştığınız zaman ikram içecek kazanma hakkına sahip olacaksınız.

Starbucks Türkiye uygulaması üzerinden Starbucks Card’ınıza para yükleyebilirsiniz. Bunun için kredi kartı bilgilerinizi girerek kartınıza ne kadarlık yükleme yapmak istediğinizi seçmeniz yeterli olacaktır. Aynı zamanda uygulama içinde bulunan Hesap Geçmişi seçeneğini kullanarak Starbucks Card ile daha önce yaptığınız ödemeleri görüntüleyebilirsiniz.

Starbucks Türkiye uygulaması içinde bulunan Mağazalar seçeneğine basarak size en yakın Starbucks mağazasını bulabilirsiniz. Bu ekranda bulunan harita üzerinde size en yakın Starbucks noktaları ve size olan uzaklıkları gösterilir.

Starbucks mağazalarında sunulan ürünler hakkında bilgi almak isterseniz Ürünler menüsüne gitmeniz yeterli olacaktır. Bu ürünleri diğer sosyal medya hesaplarınızda arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Starbucks Türkiye uygulaması üzerinden kart bilgilerinizi, mevcut bakiyenizi ve bu zamana kadar kazandığınız yıldızları ya da ikramları görebilir, tek bir ekran üzerinden bu bilgileri takip edebilirsiniz.

Ayarlar seçeneklerinde bulunan özellikleri kullanarak Starbucks’ın yeniliklerinden ya da kampanyalarından e-posta ya da sms bildirimi almak isteyip istemediğinizi seçebilirsiniz.

Starbucks Türkiye uygulaması hem kahve tutkunları hem de Starbucks tutkunları için oldukça güzel bir deneyim sunuyor. Uygulamayı akıllı telefonlarınız ya da tabletiniz üzerinden ücretsiz indirebilirsiniz. Starbucks Türkiye’yi indirmek için Google Play ya da AppStore mağazasını ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

‎Starbucks Turkey
‎Starbucks Turkey
  • ‎Starbucks Turkey Screenshot
  • ‎Starbucks Turkey Screenshot
  • ‎Starbucks Turkey Screenshot
  • ‎Starbucks Turkey Screenshot
Starbucks Türkiye
Starbucks Türkiye
  • Starbucks Türkiye Screenshot
  • Starbucks Türkiye Screenshot

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here