Spotify Wrapped 2021 Yayınlandı! Bu Yıl En Çok Neleri Dinlediniz?

0
1316
spotify wrapped 2021 yayinlandi

Spotify, bu yılın özetini kullanıcılara sundu. Spotify Wrapped 2021 başlığı altında kullanıcılara kişiselleştirilmiş bir özet sunan Spotify, en çok dinlenenleri listeliyor.

Popüler dijital müzik platformu Spotify, yılın sonlarına yaklaşırken her yıl olduğu gibi bu yılın da özetini karşımıza çıkardı. Merakla beklenen Spotify Wrapped 2021 açıklandı. Kullanıcılar, sene boyunca en çok dinledikleri şarkıların, sanatçıların, müzik türlerinin ve daha fazlasının genel kapsamlı bir özetine ulaşabiliyor.

Spotify Özetine Nasıl Ulaşılır?

Bu yıl boyunca en çok dinlediğiniz şarkıları, podcastleri, müzik türlerinin istatistiklerini merak ediyorsanız hepsine Spotify uygulamasından erişebilirsiniz. Android veya iOS mobil uygulamayı kullanarak kişiselleştirilmiş 2021 özetinizi görebilirsiniz. Ayrıca #SpotifyWrapped etiketini kullanarak sosyal medya platformlarında bu özeti arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

spotify 2021 ozeti

Spotify Wrapped 2021’nin erişime açılmasıyla birlikte Türkiye’de ve dünya genelinde en çok dinlenenler de belli oldu. Pek çok kategoride en çok dinlenenler açıklandı. Peki, bu yılın en çok dinlenenler şarkıları neler?

Türkiye’de en çok dinlenen şarkılar:

  1. Bilmem mi? – Sefo
  2. Seni Dert Etmeler – Madrigal
  3. Krvn –UZI
  4. Bul Beni – Ezhel
  5. Martılar – Edis

Dünya genelinde en çok dinlenen şarkılar:

  1. Drivers License – Olivia Rodrigo
  2. Montero – Lil Nas X
  3. Stay – The Kid LAROI, Justin Bieber
  4. Good 4 U – Olivia Rodrigo
  5. Levitating – Dua Lipa, DaBaby

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz