Sporun En Doğru Adresi: NTV Spor

0
2935

Spor haberciliği denildiği zaman akla ilk gelen nokta olan NTV Spor, spor tutkunları için artık mobil olarak hizmet veriyor. NTV Spor uygulaması ile merak ettiğiniz spor haberleri zaman ve mekan fark etmeksizin siz neredeyseniz oraya geliyor.

NTV Spor uygulaması ile sisteme gelen haberleri anlık olarak görebilir, anlık bildirim özelliği sayesinde yeni bir haber olduğu zaman hemen haberdar olabilirsiniz. Bu sayede spor dünyasında yaşanan son dakika gelişmelerini en kısa sürede öğrenebilirsiniz.

NTV Spor uygulaması ile maçların canlı anlatımlarına, yapılan canlı yayın bağlantılarına ulaşabilirsiniz. Ayrıca maçların canlı skorlarını an be an takip edebilirsiniz. Detaylı maç anlatımları ile izleyemediğiniz maçlar ile ilgili bütün detaylara hakim olabilirsiniz.

NTV Spor uygulaması hem Android hem de IOS işletim sistemine sahip platformlarda sorunsuz olarak çalışan bir uygulamadır. Uygulama içinde yer alan haberlerin okunmasını kolaylaştıran ekran tasarımları, gezinmeyi kolaylaştıran ve aradıklarınızı daha kolay bulmanız için özel olarak tasarlanan menü yapısı ile spor dünyasının nabzını NTV Spor ile tutun.

NTV Spor uygulaması ile birlikte spor dünyasında yaşanan gelişmeleri, son dakika haberleri, yaşanan sıcak gelişmeleri anında okuyabilirsiniz. Ayrıca bu uygulama sayesinde liglerin durumlarını, puanlama ve fikstür durumunu, turnuvaların detaylarını ve maç özetlerini en kolay yoldan görebilirsiniz.

NTV Spor yazarları tarafından yapılan yorumları okuyarak video klipleri ve fotoğraf galerilerini inceleyebilirsiniz.

NTV Spor uygulamasında okuduğunuz bir haberi sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak arkadaşlarınızın da bu haberi okumasını sağlayabilirsiniz. Bunun için yalnızca paylaş seçeneğini kullanmanız yeterli olacaktır.

Spor haberlerinin en doğru kaynağı ve öncüsü olan NTV Spor, spor meraklıları için geliştirdiği bu uygulama ile en doğru haberleri yaymaya devam ediyor. Uygulama sayesinde spor ile ilgili yayın akışlarını takip edebilirsiniz. Canlı maç yayınlarını izleyebilirsiniz. Üstelik bunun için yalnızca İnternet bağlantınız olması yeterli.

Spor camiasının nabzının tutulduğu NTV Spor artık mobil platformlarda! NTV Spor uygulamasını indirmek için Android işletim sistemleri için Google Play, IOS işletim sistemleri için ise App Store mağazalarını ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Hem telefonlarda hem de tabletlerde sorunsuz olarak çalışabilen NTV Spor uygulaması tamamen ücretsizdir.

NTV Spor - Sporun Adresi
NTV Spor - Sporun Adresi
  • NTV Spor - Sporun Adresi Screenshot
  • NTV Spor - Sporun Adresi Screenshot
  • NTV Spor - Sporun Adresi Screenshot
  • NTV Spor - Sporun Adresi Screenshot
  • NTV Spor - Sporun Adresi Screenshot
  • NTV Spor - Sporun Adresi Screenshot
  • NTV Spor - Sporun Adresi Screenshot
  • NTV Spor - Sporun Adresi Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz