Speed Booster İle Cihazınızın Performansını Artırın

0
1529
speed booster uygulamasi

Akıllı telefonlarda yaşanılan en can sıkıcı sorunlardan biri de cihaz hızının zamanla eski performansını kaybetmesi. Eğer mobil cihazınız artık eski performansını sağlayamıyorsa bunun birçok nedeni olabiliyor. İnternet sitelerindeki çerez politikaları, açılır reklamlar, yüklenen uygulamalarla gelen gereksiz dosyalar, uygulamaların silindikten sonra bıraktıkları kalıntılar gibi pek çok sebepten dolayı akıllı telefonlarımızın işlemci hızı azalıyor.

Peki telefonumuzu eski hızına nasıl kavuşturabiliriz? Android kullanıcılarının bu tarz sorunlarını engellemek adına çok çeşitli uygulamalar mevcut. Bu uygulamalar gereksiz dosyaları bulup silerek cihazın hafızasını temizleyebildiği gibi batarya tüketimini de iyileştiriyor. Siz de telefonunuzun yavaşlamasından şikayetçiyseniz size önereceğimiz mobil uygulamayla bu sıkıntınızdan kurtulabilirsiniz. Speed Booster (Hızlandırıcı) uygulaması, akıllı telefonunuzdaki çöp dosyaları temizleyerek cihazınızın performansını ve işlemci hızını artırıyor. 5 milyondan fazla indirme sayısına ulaşan Speed Booster (Hızlandırıcı) uygulamasıyla siz de telefonunuzu hızlandırabilirsiniz. Gelin bu uygulamaya daha yakından göz atalım.

Çöp Dosya Temizleyici

Telefonunuzun gerçek performansını açığa kıracak Speed Booster (Hızlandırıcı) uygulaması, önbellekteki ve çöp dosyaları temizleyerek depolama alanında yer açar. Yüklediğiniz uygulamalarla gelen gereksiz dosyalar, silinen uygulamalardan kalan dosyalar, geçici dosyalar gereksiz olarak cihazda yer kapladığında haliyle yavaşlama yaratır. Bu yavaşlamayı Speed Booster (Hızlandırıcı) ile engelleyebilirsiniz.

CPU Soğutucu

Uygulamada tek bir dokunuşla akıllı telefonunuzun CPU performansını büyük oranda artıran gereksiz dosyaları silme işlemini gerçekleştirerek telefonunuzu soğutmanız mümkün. Uygulamada yer alan CPU performans optimizasyonu ile bunu daima kontrol edebiliyorsunuz.

Batarya Hızlandırıcı

Bu işlev, batarya kullanımını optimize etme, telefonunuzu şarj etme süresini azaltma, güç tüketimini yavaşlatma yönünde oldukça verim sağlıyor. Speed Booster (Hızlandırıcı)’nın batarya hızlandırıcı işlevi, telefonunuzu kısa aralıklarla şarj etmenizin önüne geçecek, bataryanın daha uzun süre dayanmasını sağlayacaktır.

Ücretsiz RAM hızlandırıcı ile telefonunuzun eskisinden daha hızlı çalışması için Speed Booster (Hızlandırıcı) uygulaması, gereksiz şekilde yer kaplayan tüm çöp dosyaları temizleyebilir ve RAM’de yer açabilir. Uygulamanın bu işleviyle telefonunuzu hızlandırabilmek için kök erişim izni istenmediğini de belirtelim.

Siz de performans dostu Speed Booster (Hızlandırıcı) uygulaması ile telefonunuzu hızlandırmak istiyorsanız Play Store mağazasından uygulamayı ücretsiz olarak cihazınıza yükleyin. Oldukça basit bir arayüze sahip uygulamayı kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Speed Booster(Hızlandırıcı)
Speed Booster(Hızlandırıcı)
  • Speed Booster(Hızlandırıcı) Screenshot
  • Speed Booster(Hızlandırıcı) Screenshot
  • Speed Booster(Hızlandırıcı) Screenshot
  • Speed Booster(Hızlandırıcı) Screenshot
  • Speed Booster(Hızlandırıcı) Screenshot
  • Speed Booster(Hızlandırıcı) Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz