Sonsuz Hikayeler : Infinity Stories

0
1723
Infinity Stories

Günümüzün en popüler oyunları bize seçim yaptıran oyunlar oldu. Örneğin birçok uygulama story yani hikaye üzerinden kurgulanıyor. Siz ise oyunu oynarken aslında kendi seçimlerinizi yaparak, hikayeyi yönlendiriyorsunuz. Peki aynı durumu gerçek hikayeleri okurken tatmak ister misiniz? Eğer hikaye okumayı seviyorsanız birde bu uygulamayı denemelisiniz. Hadi o zaman sonu gelmeyen hikayeler için Infinity Stories uygulaması ile tanışalım!

Kendinizi kaybedeceğiniz bu uygulamanın birçok güzel yanı bulunuyor. Öncelikle sıradan hikaye uygulamalarından çok farklı. Infinity Stories uygulaması ile hikayenin gidişatını siz belirliyorsunuz. Ayrıca hikayede kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Örneğin uygulamayı kullanırken bir hikayeyi okumaya başladınız. Ara verip uygulamayı kapattığınızda bilgiler kaybolmaz. Uygulamayı başlattığınız zaman kaldığınız yeri kolayca görebilirsiniz. Bu sayede birden çok hikayeyi okumanız da mümkün. Uygulamadaki her hikaye farklı bir formatla yazılmış. Kimisi romantik, kimisi maceralı ve daha birçok türü bir arada bulabilirsiniz.

Infinity Stories uygulaması kendini mütemadiyen güncel tutuyor. Eğer çok fazla hikaye okumayı seviyorsanız bu hikayeler size yetmeyebilir. Ancak uygulama tüm bu detayları düşünmüş durumda. Uygulamaya her hafta yeni bir hikayenin eklendiğini biliyor muydunuz? Profesyonel yazarlar tarafından ele alınan hikayeler oldukça sürükleyici. Tıpkı hayat gibi bir hikaye okuyorsunuz. Yaptığınız seçimler tüm hikayenin gidişatını değiştiriyor. Hal böyle olunca size keyifli bir serüvene ortak olmak kalıyor.

Her hikayenin bir kırılma noktası vardır. Bu kırılma noktaları tüm hikayeyi bir anda değiştirir. Aslında günlük hayatımızda da bu tür anlar yaşarız. Hatta çoğunlukla dönüm noktası deriz. Herkesin hayatında bir dönüm noktası vardır. Sizler de Infinity Stories uygulaması ile okuduğunuz hikayelerin dönüm noktasını belirleyin. Birden bire her şeyin nasıl değiştiğini görün. Hatta isterseniz hikayenin devamını kendiniz bile getirebilirsiniz. Bildiğimiz tüm uygulamaları unutturan Infinity Stories uygulaması tek kelimeyle harika. Sizler de bu uygulamaya mutlaka bir şans verin. Son olarak uygulamanın teknik özelliklerinden bahsedelim. Infinity Stories uygulaması cihazınızda yalnızca 21.4 MB yer kaplar. Bu açıdan depolama alanınızı asla doldurmaz. Ücretsiz olarak indirip deneyebilirsiniz. Uygulama hakkında yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın…

Infinity Stories - Hikaye Yaz
Infinity Stories - Hikaye Yaz
  • Infinity Stories - Hikaye Yaz Screenshot
  • Infinity Stories - Hikaye Yaz Screenshot
  • Infinity Stories - Hikaye Yaz Screenshot
  • Infinity Stories - Hikaye Yaz Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz