Skyscanner Seyahat Uygulaması

0
3016

Skyscanner Seyahat Uygulaması uçak bilet alma ve rezervasyon yaptırma, otel rezervasyonu yaptırma ve araç kiralama gibi işlemleri tek bir ekran üzerinden yapabilmenize imkan sunan bir mobil uygulamadır. Sıklıkla seyahat eden insanlar için işleri kolaylaştıran bu uygulama seyahat ile ilgili bütün işlemlerin bir arada bulunmasını sağlıyor.

Skyscanner Seyahat Uygulaması içinde bulunan En İyi Fırsatları Keşfet bölümünü kullanarak bütün fırsatlardan haberdar olabilir, en uygun seyahat seçeneklerini görerek tercih yapabilirsiniz. Pratik bir arama yaparak istediğiniz sonuca en kolay yoldan ulaşabilirsiniz.

Uygulama içinde yer alan Şehir Turu özelliğini kullanarak farklı alternatifleri görebilirsiniz. Size sunulan çeşitli fırsatlar ve seçenekleri değerlendirerek kendinize farklı bir rota çizebilirsiniz.

Skyscanner Seyahat Uygulaması ile anında uçak bileti sorgulaması yapabilirsiniz. Onlarca hava yolu şirketinin binlerce rotasından istedikleriniz arasında seçim yapabilirsiniz. Uçak bileti sorguladığınız zaman otomatik olarak yapılan otel sorgusu ve araç kiralama gibi işlemlerden yararlanabilir, bütün seyahat işlemlerini tek bir ekranda yürütebilirsiniz. Skyscanner Seyahat Uygulaması içinde bulunan fırsatlar ile hem kısa sürede işlemleri yaparak zamandan hemde paradan tasarruf edebilirsiniz.

Skyscanner Seyahat Uygulamasını diğer seyahat uygulamalarından ayıran en önemli özelliği avantajlı araç kiralama özelliğidir. Dünyanın pek çok yerinde bulunan araba kiralama hizmetlerini görerek istediğiniz türde arabayı kiralayabilirsiniz. Skyscanner ile araç kiralama filtresinde bulunan farklı özellikleri kullanarak istediğiniz özelliklerde araçları görebilirsiniz.

Skyscanner uygulaması içinde bulunan otel karşılaştırma özelliği ile gideceğiniz yerde bulunan otelleri görebilir, bu oteller hakkında yapılan yorumları okuyabilirsiniz. Bu otellerin fiyatları ve resimleri uygulama içinde yer alan bilgiler arasında bulunuyor. Böylece size uygun en ideal oteli bularak en doğru seçimi yapabilirsiniz.

Hem Android hem de iOS cihazlar için geliştirilen Skyscanner uygulaması ile seyahat esnasında size lazım olacak her şey cebinize geliyor. Mobil cihazlara uyumlu ve sorunsuz çalışan yapısı ile dünya üzerinde en çok kullanılan seyahat uygulamaları arasında yer alan Skyscanner seyahat severlere büyük kolaylık sağlıyor.

Dünya üzerinde 40 milyondan fazla kullanıcıya sahip olan Skyscanner Seyahat Uygulaması ile seyahat etmek artık çok daha kolay. Skyscanner Seyahat Uygulamasını ücretsiz olarak App Store ve Google Play mağazalarından indirebilirsiniz.

Skyscanner: Uçak bileti, otel
Skyscanner: Uçak bileti, otel
  • Skyscanner: Uçak bileti, otel Screenshot
  • Skyscanner: Uçak bileti, otel Screenshot
  • Skyscanner: Uçak bileti, otel Screenshot
  • Skyscanner: Uçak bileti, otel Screenshot
  • Skyscanner: Uçak bileti, otel Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz