Sharkolik İle Yarışmaya Hazır Mısın?

0
2342

Sharkolik ile şarkılar eşliğinde yarışmaya hazır mısınız? İyi bir müzik dinleyicisi olduğunu düşünüyorsan, ben duyduğum müziğin hangi şarkıya ait olduğunu bilirim diyorsan ve rekabeti seviyorsan Sharkolik tam da sana göre bir uygulama.

IOS işletim sistemine sahip olan telefon ve tabletlerde kullanılabilen Sharkolik uygulaması Olga Bondaruk tarafından geliştirilen bir eğlence uygulamasıdır. iPhone ve iPad’ler de kullanılabilen bu uygulama ile keyifli dakikalar geçirip yarışmanın heyecanına kapılabilirsiniz.

Sharkolik uygulaması içinde 90’lar Türkçe Pop kategorisinden Rock kategorisine, Rap müzik kategorisinden arabeske kadar pek çok şarkı bulunuyor. Uygulamayı kullanmak için ilk olarak yarışmak istediğiniz müzik kategorisini seçmek zorundasınız. İstediğiniz kategoriyi seçtikten sonra uygulama içinde bulunan binerce müzik ve sanatçıdan rastgele çıkan şarkıları tahmin etmeye çalışacaksınız. Bu noktada zamanla ve rakibinle yarıştığını unutmamalı, en kısa sürede doğru sanatçı ve şarkı tahminini yaparak yeni rekorlara imza atmalısın.

-Reklam-

Sharkolik uygulamasında bir şarkıyı ne kadar hızlı sürede tahmin edersen o kadar çok puan alma şansına sahip oluyorsun. Uygulamayı her gün kullandığınız zaman oyun içinde devam edebilmenizi sağlayan canlara sahip oluyorsunuz ve mevcut oyun haklarınıza yenilerini ekleyebiliyorsunuz. Hızlı cevap vererek oyun haklarınızı artırabilirsiniz.

Sharkolik uygulamasının en iyi yanlarından bir tanesi de Messages uygulamasını kullanarak diğer arkadaşlarınız ile şarkların posterlerini paylaşabilirsiniz. Böylece arkadaşlarınızın da yeniliklerden haberdar olmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca size gönderilen posterlere ya da sizin gönderdiğiniz posterler dokunarak şarkının Apple Music ya da iTunes üzerinden açılmasını sağlayabilirsiniz. Böylece istediğiniz zaman istediğiniz müzikleri arkadaşlarınız ile paylaşma imkânına sahip oluyorsunuz.

Tamamen Türkçe olan bu uygulama ile şarkı dinlerken oyun oynayacak, oyun oynarken kazanmanın verdiği hazzı yaşayacaksınız. Sharkolik uygulaması IOS işletim sistemine sahip telefon ve tabletlerde kullanıldığı için AppStore üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olan Sharkolik uygulaması ile müzik bilgini göstermek için doğru adrestesin. Yarışmaya başlamak için yapmanız gereken tek şey AppStore’u ziyaret ederek uygulamayı indirmek olacak. Dakikalar içinde indirdiğiniz uygulamada hesabınızı oluşturabilir ve oynamaya başlayabilirsiniz. Sharkolik ile çalan şarkıyı dinle, tahmin et ve paylaş!

‎Sharkolik - Music Trivia Game
‎Sharkolik - Music Trivia Game
  • ‎Sharkolik - Music Trivia Game Screenshot
  • ‎Sharkolik - Music Trivia Game Screenshot
  • ‎Sharkolik - Music Trivia Game Screenshot
  • ‎Sharkolik - Music Trivia Game Screenshot

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here