Sevilen iOS Özelliği, Windows 10’a Geliyor

0
767
windows 10 yeni ozellik

Windows 10, yeni güncellemesiyle kullanıcılara daha iyi bir deneyim sunmaya hazırlanıyor. Microsoft, iOS kullanıcılarının depolama alanından tasarruf etmesini sağlayan özelliği, Windows 10’a getirmeyi hedefliyor.

iOS işletim sistemli cihazlarda yer açmak için uygulamalar kaldırıldığında verilerin ve dokümanların saklı tutulmasını sağlayan arşivleme özelliği bulunuyor. iOS kullanıcıları böylelikle cihazlarının depolama alanını daha verimli kullanabiliyorlar. Microsoft, bu kullanışlı özelliği yeni güncellemeyle birlikte Windows 10’a eklemek istiyor.

“Uygulamaları arşivle” özelliği ile sistem, depolama alanından ve internet bant genişliğinden tasarruf etmek için sık kullanılmayan uygulamaları otomatik olarak silecek. Ancak dosyalar ve diğer veriler kaydedilmiş olacak. Uygulamanın verileri korunduğu için kullanıcılar, silinen uygulamayı tekrar kullanmak istediğinde Windows 10, uygulamayı hızlı bir şekilde indirip kuracak. Kullanıcılar, dosyalar korunmuş olarak tekrar kurulan uygulamayı aynı şekilde kullanmaya devam edebilecekler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz