Serenitea ile Çay Saatleri Artık Cebinizde!

0
2359
Serenitea Mobil Uygulaması

App Store üzerinde bulunan yiyecek ve içecek kategorisi altında birbirinden farklı amaçlara hizmet eden pek çok uygulama bulunuyor. Kimi uygulamalar gün içerisinde yediğimiz içtiğimiz şeylerin kalori hesaplarını tutarken kimi uygulamalar ise gün içerisinde kaç bardak su içtiğinizi hesaplamanızda yardımcı oluyor. Escappe tarafından geliştirilen Serenitea uygulaması ise gün içerisinde adeta sizin için bir çay sayacı görevi yapıyor.

Serenitea uygulaması iOS işletim sistemini destekleyen cihazlar için geliştirilmiş olan bir mobil uygulamadır. Bu uygulama sayesinde gün içerisinde tükettiğiniz çayların saatini ve adedini kayıt altına alabilirsiniz.

Serenitea uygulaması içerisinde bulunan birbirinden farklı çay çeşitlerini seçerek çay saatinizi ayarlayabilirsiniz.

“iPhone ve Apple Watch için harika bir çay sayacı uygulaması” yorumlarını alan bu uygulamayı Yiyecek – İçecek kategorisi altında bulabilirsiniz. Her geçen gün daha fazla kullanıcıya ulaşan Serenitea uygulaması ile ilgili deneyimlerinizi App Store üzerinden diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca uygulama profilini sayfanın alt kısmında bulunan linke tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.

Serenitea mobil uygulaması ücretli bir uygulamadır. Bu uygulamayı hem tablet, telefon hem de Apple Watch ile kullanmak için belli bir ücret ödemeniz gerekiyor.

App Store üzerinde 4,49 TL ile bu uygulamayı almak için Apple kimliğiniz ile giriş yapmanız gerekiyor. Ardından sizin daha önce belirtmiş olduğunuz bir kredi kartı varsa ücret oradan tahsil edilecektir. Uygulamayı satın alıp indirdikten sonra hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

‎Serenitea
‎Serenitea
Developer: Escappe
Price: ₺16,99
  • ‎Serenitea Screenshot
  • ‎Serenitea Screenshot
  • ‎Serenitea Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz