SEO Studio – Webtures Mobil Uygulaması

1
3800

Firmalar arası rekabetin İnternet ortamına taşınması ile birlikte hayatımıza yeni kavramlar girdi. Bu kavramların başında SEO yani Arama Motoru Optimizasyonu başta olmak üzere sosyal medya ve dijital pazarlamayı konu alan pek çok terim bulunuyor. Webtures ise, ülkemizde en iyi SEO hizmeti veren kurumların başında yer alıyor.

Webtures, 2009 yılında SEO ve dijital pazarlama alanında hizmet vermeye başlayan, kısa zaman içinde yaptığı işler ile oldukça iyi yerlere gelen bir kurumdur. Şimdi de müşterilerine ve Webtures takipçilerine daha iyi hizmet verebilmek için Webtures Platinum mobil uygulaması ile karşımıza çıkıyorlar. Peki, Webtures Platinum mobil uygulaması nedir? Bu uygulama ile neler yapılabilir?

Ülkemizde sektörünün öncü firmalarından biri olan Webtures, geliştirdiği mobil uygulama sayesinde bu sektörü tanımak isteyen ve ilerlemek isteyen insanlar için büyük kolaylık sağlıyor. Eğer siz de arama motoru optimizasyonu (SEO) ve dijital pazarlama konusunda bilgi sahibi olmak, bu sektörün püf noktalarını öğrenmek ve bu yolda ilerlemek istiyorsanız Webtures Platinum uygulaması tam size göre. Uygulama içinde yer alan bilgiler sayesinde sektörün nabzı parmaklarınızın ucunda atacak.

Webtures Platinum uygulaması içinde Webtures tarafından SEO ve dijital pazarlama ile ilgili çıkarılan kitapları bulabilirsiniz. Bu kitapları istediğiniz gibi okuyabilir ve içindeki bilgilerden faydalanabilirsiniz. Webtures Platinum uygulaması ile yalnızca kitapları okumakla kalmayıp müşteri temsilcilerine anında ulaşabilirsiniz.

Webtures Platinum uygulaması müşterilerin ihtiyaçlarına ve isteklerine en iyi şekilde karşılık verebilmek için geliştirilmiş bir uygulamadır. Bu nedenle sitenizin arama motorlarında kaçıncı sırada yer aldığını yani sıralama sorgusunu bu uygulama üzerinden saniyeler içinde yapabilirsiniz. Ayrıca müşteri olarak girdiğiniz bu uygulama üzerinden faturalarınızı ödeyebilir ya da siteniz ile ilgili raporları anında görüntüleyebilirsiniz. Webtures Platinum ile pek çok şeyi mobil cihazlar üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

Teknolojinin durmadan ilerlediği ve İnternet ortamında yaşanan rekabetin her geçen gün kızıştığı bu dönemde siz de yarışta yerinizi almak istiyorsanız Webtures Platinum uygulamasını indirebilirsiniz. Uygulamayı indirmek için iOS işletim sistemine sahip olan cihazlarınızdan App Store mağazasını ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Şu an yalnızca iOS işletim sistemine sahip cihazlarda çalışan Webtures Platinum, ücretsiz bir uygulamadır.

‎SEO Studio
‎SEO Studio
  • ‎SEO Studio Screenshot
  • ‎SEO Studio Screenshot
  • ‎SEO Studio Screenshot
  • ‎SEO Studio Screenshot
  • ‎SEO Studio Screenshot

1 YORUM

  1. Seo ile ilgilenenler için iyi bir uygulama. Facebook bağlantısıyla ücretsiz olarak bir çok özelliği kullanılabiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz