Sektörünüzde Uzman Kişilerle Görüşün : Mandal

1
2311
mandal apk

Sektörün nabzını tutan, Türkiye’nin göz bebeği niteliğindeki bir uygulamadan bahsedeceğiz. Mandal uygulaması iş hayatınızdaki yardımcınız olacaktır. Son derece kaliteli olan bu uygulamada birçok sektör hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Aynı zamanda kendi sektörünüzü geliştirebileceğiniz, sektörünüzde hizmet veren diğer kişilerle konuşma imkanı yakalayabilirsiniz. Hepsi ve daha fazlası Mandal uygulaması ile telefonunuzda!

Günümüzde iş kategorisine yönelik bu tür uygulamaları pek göremiyoruz. Aynı sektördeki insanları buluşturan, tecrübe ve deneyimlerin anlatıldığı hiçbir uygulama yoktu. Fakat artık Mandal uygulaması ile ihtiyacımız olan her şeye ulaşabiliyoruz. Türkiye’de hizmet veren, tanımadığınız halbuki sizinle aynı işi yapan yüzlerce kişiye ulaşabilirsiniz. Uygulamada tüm detaylar düşünülmüş durumda.

Mandal uygulaması ana ekran, sizler için öncelikli olabilecek tercihleri sunuyor. Son derece gelişmiş özelliklere sahip bu ekranda birçok şey yapabilirsiniz. Arama tercihleri sıralanırken sizinle beraber diğer tüm kullanıcıların arama tercihleri de göz önüne alınır. Bunun için akıllı algoritması sayesinde Mandal uygulaması, yaptığınız arama sıklıklarına göre tercihlerinizi otomatik olarak listeleyebilir. Uygulamanın ana ekranını aktif bir şekilde kullanarak uygulamadan tam verim alabilirsiniz.

Uygulamanın esas işleyişi aramalar üzerinden gerçekleşiyor. Onlarca sektörden bilgili ve deneyimli kişilerle arama gerçekleştirebiliyorsunuz. Karşılıklı aramaların gerçekleşeceği saatleri belirlemek sizin elinizde. Örneğin müsait olduğunuz halde görüşme kabul etmek istemeyebilirsiniz. Bunun için gece modu, rahatsız etme modu gibi seçenekleri telefonunuza ayarlayabilirsiniz. Uygulama paneli üzerinden bu ayarları kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca arama sonuçlarını listelemek mümkün. Eğer bir görüşme yapmak istediniz fakat kişi o an müsait değil. Bildirim ayarlarını aktifleştirerek kişi görüşmeye müsait olduğunda haber alabilirsiniz.

Mandal uygulaması sayesinde sektördeki deneyimli kişiler buluşuyor. Görüşmelerinizi değerlendirip kişilere yorum yapabilirsiniz. Hatta yıldız vererek görüşmeyi oylayabilirsiniz. Tüm bu imkanlardan yararlanmak için Mandal uygulamasına bir şans verin.

Neden Sevdik?

  • Sektörde deneyimli birçok uzmana Mandal uygulaması sayesinde ulaşabilirsiniz.
  • Görüşmelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.
  • Gece modu ve rahatsız etme modlarını ayarlayabilirsiniz.
  • Arama sonuçlarını listeleyebilirsiniz.
  • Uzman kişilerin görüşlerinden faydalanabilirsiniz.

Siz Sormadan Biz Söyleyelim!

– Telefonumda ne kadar yer kaplar?
60.4 MB

– Türkçe dil seçeneği var mı?
Evet

– Uygulama içi satın alma var mı?
Hayır

– Kullanmak için oturum açmak gerekir mi?
Evet

1 YORUM

  1. hayatımda gördüğüm en amatörce yönetilen en olumsuz uygulama apple store ve google playde şikayet başvurusu yaptım

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz