Şehrindeki Müzikal Etkinlikler PartyMag ile Cebine Geliyor

0
2841
PartyMag Mobil Uygulaması

iOS işletim sistemine sahip olan cihazlar için geliştirilen ve akıllı bir gece hayatı rehberi olarak karşımıza çıkan PartyMag mobil uygulaması şehrinde bulunan bütün müzikal etkinlikleri cebinize getiriyor.

PartyMag mobil uygulaması, yaşadığınız şehirde bulunan bütün müzikal etkinliklerin listelenmesini sağlayan, şehrinizde bulunan konser alanları ve eğlence mekanları hakkında detaylı bilgileri kullanıcılarına sunan, hatta birlikte eğlenebileceğiniz arkadaşlar edinmenizi sağlayan çok yönlü bir uygulamadır. Bu uygulama lokasyon bilgisini baz alarak uygun fiyatlı mekanları ve konser imkanlarını görmenizi sağlıyor.

PartyMag mobil uygulamasını benzer uygulamalardan ayıran en önemli özelliklerinden bir tanesi ise “Kullanıcı Tanıma” özelliğidir. Uygulamayı kullanmaya başladığınız andan itibaren yapmış olduğunuz seçimler uygulamanın sizi tanımasını sağlıyor. Uygulama içinde müzik zevkinizi tanımladığınız zaman ya da günlük modunuzu seçtiğiniz zaman buna uygun olan etkinlikler listeleniyor. Zaman içerisinde ise PartyMag size etkinlik önerileri gönderiyor olacak..

PartyMag uygulaması, kullanıcıların müzik zevklerini öğrenebilmek için Spotify ve Facebook uygulamaları ile erişim sağlayabilir. Bu sayede ise yine sizlere etkinlik önerileri gönderebilir.

Gece hayatının nabzını tutmaya hazırlanan PartyMag mobil uygulaması iki farklı seçenek ile kullanıcılara sunuluyor. Ücretsiz ve Premium sürümleri ile kullanıcılara hizmet veren bu uygulama kullanıcılarına pek çok avantaj sağlar. Örneğin PartyMag uygulaması ise etkinliklere giriş biletlerini indirimli fiyatlardan alabilirsiniz. Eğere Premium üyelik satın aldıysanız her ay toplamda 6 etkinliğe ücretsiz giriş hakkına sahip olursunuz.

PartyMag mobil uygulaması size sadece müzikal etkinlikler sunan bir uygulama değildir. Bu uygulama sayesinde sosyal çevrenizi genişletebilirsiniz. Sizinle aynı müzik zevkine sahip olan insanlar ile tanışabilir bu kişilerle uygulama üzerinden iletişim kurabilirsiniz. PartyMag kullanıcılarına özel olarak hazırlanan dönemsel partilere katılarak keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Eğlence ve canlı müzik kategorilerinde öne çıkmayı başaran PartyMag mobil uygulaması ile daha önce gitmediğiniz mekanları keşfetmek, konserleri yakından takip etmek artık çok kolay. Bunun için yapmanız gereken tek şey App Store mağazasını ziyaret ederek uygulamayı indirmek olacaktır. Ücretsiz olarak indireceğiniz bu uygulamanın Premium versiyonunu kullanmak isterseniz aylık 99 TL ödeme yapmanız gerekiyor.

‎PartyMag Pay
‎PartyMag Pay
Developer: Epigra
Price: Free
  • ‎PartyMag Pay Screenshot
  • ‎PartyMag Pay Screenshot
  • ‎PartyMag Pay Screenshot
  • ‎PartyMag Pay Screenshot
  • ‎PartyMag Pay Screenshot
  • ‎PartyMag Pay Screenshot
  • ‎PartyMag Pay Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz