Samsung Galaxy S21, Ekran Altı Kamera İle Gelebilir

0
968
samsung galaxy s21 ekran alti kamera

Samsung, 2021 senesinde piyasaya sunmayı hedeflediği Galaxy S21 serisinin hazırlıklarına son hızla devam ediyor. Samsung’un yeni akıllı telefon serisi Galaxy S21, tam ekran deneyimini yaşatan ekran altı kamera teknolojisi ile sunulabilir.

Güney Kore merkezli akıllı telefon devi Samsung’un Galaxy S20 serisini tanıtmasından sonra yeni çıkaracağı serisiyle ilgili iddialar da otaya çıkmaya başladı. Gelecek yılın ilk çeyreğinde çıkarılması beklenen Galaxy S21 serisiyle ilgili söylentilerden biri de cihazın, ekran altı kamera teknolojisine sahip olacağı yönünde.

ekran alti kamera teknolojisi

Pop-up olarak bilinen üstten açılan kameralardan sonra yeni bir teknolojiyle birlikte artık ekranın altına gömülü kamera modeline sahip cihazlar geliştirilmeye çalışılıyor. Samsung’la birlikte Huawei ve OPPO da bu teknoloji üzerinde çalışıyor.

Kullanıcılara tam ekran deneyimi sunmak amacıyla tasarlanan ekran altı kameralı telefonlar yakın dönemde hayatımıza girebilir. Samsung’un, yeni serisi Galaxy S21 ile ekran altı kamera teknolojisinde öncü olması bekleniyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz