Retouch – Nesneleri Kaldır

0
1547
retouch nesneleri kaldir uygulama inceleme

Fotoğraflarınızdan istenmeyen nesneleri kolaylıkla kaldırın! Retouch – Nesneleri Kaldır uygulaması ile istediğiniz görsele kavuşabilirsiniz. Retouch; fotoğraflarınızdan nesneleri kaldırmanıza, görüntülerden metin veya logoyu temizlemenize ve fotoğraflarınıza rötuş yapmanıza yardımcı oluyor. Hadi o zaman uygulamanın özelliklerine yakından bakalım.

Retouch – Nesneleri Kaldır, yalnızca birkaç dokunuşla fotoğrafınızdaki istenmeyen içerikleri hızlıca kaldırmanıza imkan sağlıyor. Bu fotoğraf düzenleyici uygulamada fotoğrafınızda yer almasını istemediğiniz nesneleri, kişileri, metinleri, etiketleri kolaylıklasilebilirsiniz.

Arka Plan Değiştirme

Fotoğrafınızın arka planını beğenmediniz mi? Uygulamanın otomatik seçim aracıyla görüntüyü otomatik olarak kesip başka bir görüntüye veya arka plana yapıştırabilirsiniz. Ayrıca telefonunuzun galerisinden herhangi bir arka planı seçebilir ve fotoğraf arka planını değiştirebilirsiniz.

Kendinizi bir manzarada, farklı bir ülkede, eğlence mekanlarında ya da ünlülerle birlikte gösterebilirsiniz. Arka planı istediğiniz tarzda ayarlayarak fotoğrafınıza havalı görünümler kazandırabilirsiniz.

Retouch – Nesneleri Kaldır uygulaması sadece nesne yok etmek için değil; farklı düzenlemeler için de kullanabileceğiniz bir uygulama. Fotoğraflarınızı güzelleştirmek için birbirinden farklı efektler ve filtreler bulabilirsiniz. Filtreler, yazı tipleri ve çıkartmalar içeren bu fotoğraf editörü ile farklı görünümler elde edin.

Pozlama, kontrast, vurgular, gölgeler, ışık, doygunluk, sıcaklık, renk tonu… Fotoğrafınız istediğiniz boyutta kırpın ve düzenlemelere başlayın. Mobil uygulamada yüz leke giderici ile yüzdeki lekeleri de kolaylıkla düzeltebilirsiniz. Leke, sivilce, kırışıklık, koyu halkalar, koyu lekelerin çıkarmak için bu araçların üzerine dokunun ve birkaç adımda dilediğiniz değişimi elde edin.

Fotoğraflarınızda düzenleme yaptıktan sonra dışa aktarırken belirli ölçülerdeki fotoğraf boyutlarını seçebilirsiniz. Retouch – Nesneleri Kaldır, fotoğrafınızı sosyal medya platformlarına uygun şekilde hazırlamanıza yardımcı oluyor. Bu şekilde düzenlediğiniz fotoğrafları sosyal medyada kolaylıkla paylaşabilirsiniz.

İstenmeyen bir nesneyi hızlıca kaldırmak, fotoğraflarınıza profesyonel rötuşlar yapmak için siz de Retouch – Nesneleri Kaldır uygulamasını deneyebilirsiniz. Hem bir silgi aracı hem de fotoğraf editörü olan Retouch, fotoğraflarınıza büyüleyici etkiler veriyor.

Son olarak mobil uygulamanın ücretli olduğunu da belirmek istiyoruz. İlk 3 gün ücretsiz olan uygulamanın, deneme süresi bittikten sonra aylık 39,99 TL ücretlendirmesi bulunuyor.

Siz de Retouch – Nesneleri Kaldır uygulamasını denemek isterseniz Google Play Store üzerinden uygulamayı akıllı telefonunuza yükleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz