Resimli Sözler İndirme & Paylaşma Uygulaması

0
5028
resimli sozler

Resimli sözler sosyal medya platformlarında gezinirken mutlaka dikkatimizi çekmiştir. Eğer özel bir Instagram sayfanız varsa ve resimli sözler arıyorsanız doğru adrestesiniz. Bu uygulamada yüzlerce resimli söz bulabilirsiniz. Üstelik paylaşım yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Hadi o zaman Resimli Sözler uygulaması ile tanışalım!

Uygulamanın en güzel yanı sistematik bir şekilde tüm resimlerin listelenmesi. Eğer ne tür bir resim veya söz aradığınızı biliyorsanız işiniz çok kolaylaşacaktır. Acı sözler, anlamlı sözler, Cemal Süreya sözleri, dini sözler, aşk sözleri ve daha fazlasını bulabilirsiniz. Tek yapmanız gereken uygulamaya girmek. Ardından aradığınız sözleri arama butonu yardımıyla aratabilirsiniz.

Resimli Sözler uygulamasında ne tür bir söz bulmak istediğinizden emin değilseniz üzülmeyin. Öne çıkan sözler sekmesi tam da bu durumlar içindir. Bu sekmede en çok tercih edilen resimli sözler yer alıyor. Uygulamayı kullanmak oldukça kolay. Görsel kalite açısından ise resimlerde bir sorun yaşamayacağınıza eminiz. Beğendiğiniz resimli sözleri arkadaşlarınızla doğrudan paylaşabilirsiniz. Cihazınıza kaydedebilirsiniz. Uygulamada bulunan sözlerin görsel formatı JPG biçimindedir. Kendi yönettiğiniz Instagram sayfanız için bu resimleri kaydedip üzerine logonuzu ekleyebilirsiniz. Logonuz yoksa da sayfanıza özel olduğunu belirtmek amacıyla etiket kullanabilirsiniz.

Yüzlerce Instagram sayfasının tercih ettiği resimli sözler uygulaması son derece faydalı. Beğendiğiniz görseli isterseniz Instagram, Facebook, Twitter ve WhatsApp uygulamalarında direkt paylaşmanız mümkün. Kullanıcı yorumlarını sizler için inceledik. Öncelikle uygulamanın açılmadığına dair yapılan yorumlar doğru değil. Uygulama düzgün bir şekilde çalışıyor ve indirdiğiniz anda açılıyor. Uygulamanın ilk versiyonunda internet paylaşımınızı açın uyarısı bulunuyordu. Ancak uygulama geliştiricileri bu durumu düzeltmişler. Uygulamaya Wi-Fi bağlantınız varken de bağlanabiliyorsunuz.

Emek verilerek hazırlanan bu uygulamanın kesinlikle daha fazla puan ve olumlu yorumu hak ettiğini söylemeliyiz. Sizler de resimli sözler paylaşmayı seviyorsanız, resimli sözler uygulamasına mutlaka bir şans verin.

Neden Sevdik?

  • Aradığınız her kategoriyi bu uygulamada bulabilirsiniz.
  • Beğendiğiniz resimli sözleri hemen paylaşabilirsiniz.
  • Resimli söz yeni güncelleştirmeleriyle tüm hatalarını giderdi.
  • Yüzlerce şaire ait birbirinden güzel sözler bu uygulamada.

Siz Sormadan Biz Söyleyelim!

– Telefonumda ne kadar yer kaplar?
3,9 MB

– Türkçe dil seçeneği var mı?
Evet

– Uygulama içi satın alma var mı?
Hayır

– Kullanmak için oturum açmak gerekir mi?
Hayır

Resimli Sözler
Resimli Sözler
Developer: Skylife Software
Price: Free
  • Resimli Sözler Screenshot
  • Resimli Sözler Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz