Rengo – Ödüllü Bilgi Yarışması

1
2100
rengo- odullu bilgi yarismasi

Mobil cihazlarda bilgi yarışması deneyimini sunan uygulamalardan biri de Rengo – Ödüllü Bilgi Yarışması. Arkadaşlarınızla ya da uygulamadaki diğer kullanıcılarla çevrimiçi olarak yarışmak ister misiniz? Birbirinden farklı soru çeşitleriyle kendinizi test etmenizi ve eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayan Rengo – Ödüllü Bilgi Yarışması uygulaması, kelime bulmaca oyunlarını sevenlerin oldukça hoşuna gidecek. Kelimelerle aranız iyiyse en güncel yarışmaları takip ederek bilginizi ortaya koyabilir ve hediyeler kazanabilirsiniz. En eğlenceli bilgi yarışmalarından biri olan Rengo – Ödüllü Bilgi Yarışması’na yakından bakalım.

Rengo – Hem Eğlen Hem Kazan

Rengo – Ödüllü Bilgi Yarışması, kelime arama ve sözcük bulmaca oyunu severlerin hoş vakit geçireceği bir online bilgi yarışması. Uygulamada, kelimelerin büyülü dünyasında yolculuk yaparken genel kültürünüzü geliştirebilir, puan toplayarak birbirinden farklı gerçek ödüller kazanabilirsiniz. Android ve iOS platformlarında en eğlenceli bilgi yarışmaları arasında yerini alan Rengo – Ödüllü Bilgi Yarışması, eğlendirirken kazandırıyor. Siz de Rengo ile kendinizi test etmek istemez misiniz?

rengo yarisma

Nasıl Oynanır?

Rengo – Ödüllü Bilgi Yarışması’na e-posta adresinizle ücretsiz olarak üye olup yarışmaya başlayabilirsiniz. Dilerseniz arkadaşlarınızı davet ederek onlarla yarışabileceğiniz gibi random oyuncu bulma özelliğini kullanarak diğer Rengo kullanıcılarıyla rakiplerinizi bulabilirsiniz. Rakibinizle eşleştikten sonra ekrana sorudan önce cevap şıkları geliyor ve risk seçenekleri gösteriliyor. Sorular için 250/500/750/1000 puan riske etme seçenekleriniz var. Unutmayın, ne kadar puan riske ederseniz soruyu doğru bilgidiğiniz takdirde o kadar yüksek puan kazanmış oluyorsunuz. Soru ekrana geldikten sonra 10 saniye içerisinde cevaplamanız gerekiyor.

Rengo – Ödüllü Bilgi Yarışması’nda cevabını bilmediğiniz sorular için joker haklarınız da bulunuyor. Ek süre jokerini kullanarak cevap için daha fazla düşünme imkanı elde ediyorsunuz. Ayrıca şık eleme jokeriyle de 5 şıktan 3’ünü eleyerek kendinize avantaj sağlayabilirsiniz. Sorular bittiğinde kazanan oyuncu riske ettiği kadar puan kazanmış oluyor. Kaybeden oyuncunun da hanesinden puan eksiliyor.

Yarışmada elde edilen puanlarla yapılan aylık sıralamalarda ilk 10’da yer alan oyuncular birbirinden farklı gerçek ödüller kazanma şansı elde ediyorlar. Siz de sosyal medya platformlarından arkadaşlarınızı davet ederek ya da oyun içerisinden dilediğiniz kişileri arkadaş olarak ekleyerek Rengo – Ödüllü Bilgi Yarışması’nda eğlenceli vakit geçirebilir, ödüller kazanabilirsiniz.

Rengo – Ödüllü Bilgi Yarışması’nı Play Store ve App Store mağazalarından ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan ve özel ödüller kazanabileceğiniz bu uygulamayı deneyimlemenizi tavsiye ederiz.

‎Rengo
‎Rengo
Developer: Sedat Cem Karaoglu
Price: Free

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz