Quitzilla İle Kötü Alışkanlıklarınıza Veda Edin

0
2618
quitzilla kotu aliskanliklar

Hayatımıza iyi alışkanlıklar kazandırmak kadar sonlandırmamız gereken kötü alışkanlıklarımız için de çaba göstermemiz gerekir. Kendimize belirlediğimiz hedeflerimiz doğrultusunda ilerlerken bazı alışkanlıklarımızı değiştirmek oldukça önemli. Önümüze bir engel oluşturan zararlı alışkanlıklardan kurtulmak ise çoğu zaman uzun ve zorlu bir süreç olabiliyor. Bunun için gerekli olan ilk adımı atmayı başardıktan sonra değişime açık ve istikrarlı olmak, sizi sonuca götürecektir. Bu süreçte Quitzilla – Kötü alışkanlıklar uygulaması, size yardımcı olmayı hedefliyor. Sizleri Quitzilla – Kötü alışkanlıklar ile tanıştıralım!

Quitzilla – Kötü alışkanlıklar uygulaması, tüm kötü alışkanlıklarınızı ve bağımlılıklarınızı takip ederek bunlardan kurtulmanıza yardımcı oluyor. Uygulamada bırakmak istediğiniz alışkanlıklarınız kaydederek, günden güne ilerleyişinizi takip ediyorsunuz. Kişisel gelişiminize engel olan birçok alışkanlığınıza bu uygulama ile veda edebilirsiniz. Bu alışkanlıklarınızı daha iyileriyle değiştirerek hayatınızda yeni bir dönüm noktası yaratmaya hazır mısınız?

Kötü alışkanlıklarımızı sonlandırmak için ilk olarak onları bırakmak istediğimize odaklanmalıyız. Uygulamada hangi alışkanlığınızın değişimini izlemek istiyorsanız önce bu alışkanlığınızı bırakmak için odaklanın ve niyet edin. Bu adımı tamamladıktan sonra alışkanlığınızla ilgili bilgileri girerek kendinizi takip etmeye başlayın.

Nasıl Kullanılır?

Quitzilla – Kötü alışkanlıklar uygulamasında bırakmak istediğiniz alışkanlığınız için o günün tarihiyle bir başlangıç noktası belirleyin. Değişmesini istediğiniz o davranışınızı en son hangi gün yaptığınızı da bilgilere ekleyebilirsiniz. Kötü alışkanlığınız için harcadığınız ortalama zamanı ve bunun için ayırdığınız belirli bir bütçe varsa bunları kaydedin. Bu şekilde Quitzilla, bu alışkanlığınızı bırakırken nasıl bir ilerleme gösterdiğinizi takip edecek.

quitzilla gorsel

Kişisel takipçiniz olacak Quitzilla – Kötü alışkanlıklar uygulamasında alışkanlığınızı bırakma sebeplerinizi de not edebilirsiniz. Bu, hedefinize ulaşmak için her gün kendinize hatırlamanız gereken notlar olacaktır. Alışkanlıklardan vazgeçmenin zorlu bir süreç olabileceğinden bahsetmiştik. Bu yüzden bırakma nedenlerinizi her gün tekrar etmek, bu süreçte pes etmemeniz için oldukça önemli bir nokta.

Motivasyonunuzu korumak için Quitzilla da sizlere yardımcı oluyor. Uygulama, ünlü yazarlardan motive edici çeşitli sözleri sizlere bildirim olarak gönderecektir. Alışkanlığınızı bırakma sürecinde stresinizden kurtularak, cesaretlendirici ve umut verici sözlerle bireysel iyileşmenize odaklanabilirsiniz.

Siz de bağımlılıklarınızdan kurtularak hayatınızda yeni bir başlangıç yapmak istiyorsanız Quitzilla – Kötü alışkanlıklar uygulamasını deneyebilirsiniz. Uygulamayı App Store’dan ücretsiz olarak akıllı telefonunuza yükleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz