QR Kodu Okuyucu ve Tarayıcı – Qr Tarayıcı

0
1522
QR kod okuyucu barkod tarayici uygulama inceleme

Hayatımızın birçok alanında karşımıza çıkan QR kodlar, bilgi akışını hızlandırıyor. Sağlık, hizmet, eğitim gibi birçok alanda kolaylık ve hız amacını taşıyan bu kodlar ile saniyeler içinde bilgi alabilmemiz mümkün oluyor. Akıllı telefonlarımızda kullandığımız QR kodu okuyucular sayesinde bu işlemleri yapabiliyoruz. Yazımızda bu uygulamalardan arasından tamamen ücretsiz ve kolay kullanımlı bir uygulamadan bahsedeceğiz. QR Kodu Okuyucu ve Tarayıcı – Qr Tarayıcı!

QR Kodu Okuyucu ve Tarayıcı – Qr Tarayıcı ile metin, kitaplar, e-posta, konum, takvim vb. de dahil olmak üzere her türlü QR kodu okutabilirsiniz. Ücretsiz bir QR kodu okuyucu, barkod tarayıcı özelliklerine sahip olan mobil uygulama, tüm QR kod ve barkod biçimlerini destekliyor.

Anında QR kodu tarayarak tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Tüm QR ve barkod biçimleri, QR kodu, Veri Matrisi, Maksi kodu, Kod 39, Kod 93, Codabar, UPC-A, EAN-8 destekliyor. Kişiler, ürünler, URL, Wi-Fi, metin, kitaplar, e-posta, konum, takvim vb. her tür QR kod için bu uygulamayı kullanabilirsiniz. Ayrıca mağazalarda indirimler elde edebilmek için promosyon ve kupon kodlarını okumada da yararlanabilirsiniz.

QR Kodu Okuyucu ve Tarayıcı Nasıl kullanılır?

 1. Kamerayı QR koduna/barkoda doğru tutun.
 2. Otomatik tanıtın, tarayın ve çözümleyin.
 3. Sonuçları ve ilgili seçenekleri alın.

Tarama yaptıktan sonra sonuçlar için çeşitli ilgili seçenekler sunulacak. Ürünleri çevrimiçi arayabilir; web sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

QR Kodu Okuyucunun Özellikleri Neler?

 • Tüm QR ve barkod biçimlerini destekler
 • Otomatik yakınlaştırma.
 • Tüm tarama geçmişi kaydedilir.
 • Galeriden QR/barkodlar tarayın.
 • Karanlık ortamda tarama için el feneri kullanın.
 • Uygulamayı kullanmak için internet bağlantısı gerekmez.
 • Promosyon ve kupon kodlarını tarayın.
 • Gizlilik garantili. Yalnızca kamera izni gerekmektedir.

Tüm tarama geçmişi dilediğiniz zaman hızlı görüntülemek için kaydedilenlere göz atabilirsiniz. Bu da kullanıcılara kolaylık sağlayan, hız kazandıran bir özellik diyebiliriz. Galeriden QR/barkodlar tarayabilirsiniz.

Basit bir kullanıma sahip olan QR Kodu Okuyucu ve Tarayıcı – Qr Tarayıcı, mobil cihazınızda verimlilik sunacaktır. Siz de QR kodu okuyucu uygulamaları arasından hangisini kullanacağınıza karar veremediyseniz bu uygulamayı denemenizi tavsiye ederiz.

Uygulamayı Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak akıllı telefonunuza yükleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz