Profesyonel Ses Kaydı Yapmak İsteyenler İçin İdeal Uygulama: Dolby On

0
1409
dolby on uygulama inceleme

Mobil cihazınızda kusursuz ses kayıtları oluşturmak ister misiniz? Geliştirilen mobil uygulamalar sayesinde akıllı telefonlarımızda yüksek kaliteli ses kayıtları yapabiliyoruz. Bu yazımızda akıllı telefon kullanıcılarına bu konuda harika bir deneyim sunan bir mobil uygulamadan bahsedeceğiz. Dolby On: Record Audio & Video uygulaması, telefonunuzu tek bir dokunuşla güçlü bir kayıt aracına dönüştürmenizi sağlıyor. Profesyonel ses ve müzik kayıtları yapabileceğiniz Dolby On uygulamasının özelliklerine bakalım.

Android ve iOS kullanıcıları tarafından beğeniyle karşılanan Dolby On: Record Audio & Video mobil uygulaması, en yeni Dolby ses teknolojisine sahip. Ücretsiz bir ses ve müzik kaydedici olan uygulama aynı zamanda kayıtlı ses ve müziklerinizi en iyi şekilde düzenlemenizi de sağlıyor. Bir dizi otomatik stüdyo efektiyle canlı müzik, ses, video, podcast ve daha fazlasını kolaylıkla kaydedebilirsiniz. Uygulamada gürültü azaltma, sınırlama, uzamsal ses, EQ gibi birçok efekt bulunuyor.

Profesyonel Kayıtlar Oluşturun

Uygulamada kayıt yapmak için ilk önce mikrofon seviyelerinizi test ederek hızlı bir ses kontrolü yapabilirsiniz. Mikrofonunuza konuşarak seviyeleri test edin. Dolby On, en iyi ses için mikrofon seviyelerinizi otomatik olarak optimize ediyor. Kaydetmeye hazır olduğunuzda, kayıt düğmesine dokunarak geri sayım için sessiz kalın. Uygulama, arka plan gürültüsünü algılamak ve ölçmek için bu geri sayım özelliğini kullanıyor. Eğer geri sayımı kullanmak istemezseniz uygulamanın ayarlar bölümüne giderek özelliği devre dışı bırakabilirsiniz.

dolby on uygulama gorseli

Dolby On: Record Audio & Video uygulamasında kaydınızı tamamladıktan sonra araç kutusundaki farklı ses efektleriyle kaydınızı kusursuz hale getirebilirsiniz. İstediğiniz efektlerle düzenleme yaptıktan sonra son adım olarak parçanızın başlangıç ​​ve bitişini işaretlemek için kırpma aracını kullanın. Başlangıç ​​ve bitiş noktalarını sürükleyerek kaydınızı tamamlamış olursunuz. Video kayıtları için de aynı adımları uygulayabilirsiniz.

Ses ve Videoları Düzenleyin

Dolby On: Record Audio & Video uygulamasında kayıt yapmanızın yanı sıra kayıtları düzenleme imkanınızın olduğundan da bahsettik. Sesleri düzenlemek, geliştirmek ve iyileştirmek için diğer uygulamalarda kayıt yapabilir ve bu kayıtları Dolby On’a aktarabilirsiniz. Kayıtlarınızı özel olarak tasarlanmış, benzersiz ses efektleriyle güçlendirip özelleştirebilirsiniz.

Uygulamada kaydettiğiniz ses ve müzikleri direkt SoundCloud’a yükleyebilir ya da Instagram, Facebook, Twitter ve TikTok gibi sosyal medya platformlarına aktarıp paylaşabilirsiniz. Kullanımı kolay olan uygulamada, kayıtlarınızı paylaşmak da oldukça kolay!

Siz de Dolby On: Record Audio & Video uygulamasının güçlü araçlarıyla muhteşem kayıtlar oluşturmak isterseniz uygulamayı Google Play Store’dan veya App Store’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz