Profesyonel Ses Editörünüz: AudioLab

0
2915
audiolab ses editoru uygulamasi

Müzik, hayatımızın bir parçası. Müziğin insan psikolojisi üzerindeki etkilerinin de bir hayli fazla olduğunu düşünürsek hayatın bir gerekliliği de diyebiliriz. Daha iyi hissetmek, daha iyi odaklanmak, stresten arınmak, motivasyon sağlamak bazen de üzüntümüzü dışarı vurmak için farklı müzik tarzlarından yararlanabiliyoruz. Peki dinlediğiniz müzikler üzerinde düzenlemeler yapmak ister miydiniz? Geliştirilen birçok uygulama ile sesler üzerinde pek çok değişiklikler yapmak mümkün oluyor. AudioLab – Audio Editor Recorder & Ringtone Maker uygulaması da bu ve daha fazlası için geliştirilmiş, başarılı bir uygulama. Müzik severlerin oldukça hoşuna gidecek AudioLab uygulaması, ses kırpma, karıştırma, birleştirme, dönüştürme özelliklerini içeren güçlü bir ses düzenleyicisi. Profesyonel bir kullanıma ihtiyaç ihtiyaç duyulmadan da kullanılabilen AudioLab uygulamasını sizler için inceledik. Şimdi bu uygulamanın detaylarına geçelim.

AudioLab – Audio Editor Recorder & Ringtone Maker uygulaması, gelişmiş, modern ve hızlı bir ses editörü olarak karşımıza çıkıyor. Bazı uygulamaları incelediğimizde, sesleri kırpma ya da birleştirme gibi düzenlemeler yapıldığında ses kalitesinin düştüğünü fark edebiliyoruz. AudioLab uygulaması bu anlamda güvenle kullanabileceğiniz bir uygulama.

AudioLab‘de sesleri istediğiniz şekilde düzenledikten sonra “Anında Önizleme” seçeneği ile yaptığınız değişikliklerin her adımını hızlıca görebiliyorsunuz. Ses kırpma özelliğinden yararlandığınızda, seçtiğiniz müziğin en iyi kısımlarını keserek bunu, zil sesi, alarm sesi, müzik dosyası, bildirim tonu olarak kaydetmeniz ve kullanmanız münkün.

Ses Karıştırıcı

AudioLab – Audio Editor Recorder & Ringtone Maker uygulamasında remix oluşturmak için seçtiğiniz sesi farklı ses parçaları ile karıştırabilirsiniz. Yankı, Whoosh, Reverb, 3d Ses Spatializer gibi farklı efektler ekleyebilir ve ses hızı üzerinde de değişiklikler yapabilirsiniz.

Ses Dönüştürücü

Ses kalitesi kaybı olmadan sesleri birleştirebileceğiniz gibi farklı formatlardaki ses dosyalarını da AudioLab ile bir biçimden diğerine dönüştürebilirsiniz. Uygulamada, MP3, WAV, AAC, MP4, FLAC, OGG, OPUS gibi ses formatları arasından seçimlerinizi yapabiliyorsunuz.

Cihazınızda kayıtlı olan sesler ya da uygulamada kaydettiğiniz sesler üzerinde komik düzenlemeler yaparak değiştirilmiş sesinizle eğlenin. Helyum, sincap, sarhoş gibi birçok komik efekt ekleyerek AudioLab – Audio Editor Recorder & Ringtone Maker uygulaması ile eğlenceli anlar geçirebilirsiniz.

Tüm ses düzenleme özellikleriyle müziklerinizde farklılıklar yaratacağınız AudioLab – Audio Editor Recorder & Ringtone Maker uygulamasına siz de bir şans vermek istiyorsanız, uygulamayı Play Store üzerinden cihazınıza yükleyebilirsiniz.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz